Přejít na obsah

Skoda-samolepka


rcd.net

Doporučené příspěvky

většinou na srazech klubu, nebo akcích, kam jede Olin nebo PTiCA ;)

ale zkus napsat klukům a třeba pošlou poštou ;)

EDIT: to vše za podmínky, že jsi se registroval do klubu a ne jen sem na fórum ;)

Editováno: , autor: P2M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj super..diky,,uz jsem mu napsal tak uvidim co a jak B) jo a jeste se optam zda nahodou nemate nekdo zkusenost s vlastnima vyrobenyma samolepkama.Dival jsem se na autosamolepky.cz ale zda se mi to docela drahe kdyz pripoctu postovne ;) chci si ji udelat sam ale nevim jak na to.Premyslim o napisu na zadni okno patych dveri..chtel bych tam Panasonic..to si myslim,ze bych snad nejak zvladl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj super..diky,,uz jsem mu napsal tak uvidim co a jak B) jo a jeste se optam zda nahodou nemate nekdo zkusenost s vlastnima vyrobenyma samolepkama.Dival jsem se na autosamolepky.cz ale zda se mi to docela drahe kdyz pripoctu postovne ;) chci si ji udelat sam ale nevim jak na to.Premyslim o napisu na zadni okno patych dveri..chtel bych tam Panasonic..to si myslim,ze bych snad nejak zvladl :D

pokud jsi z Prahy, tak s tou samolepkou se můžem dohodnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bude asi problem...jsem totiz z Moravy B) konkretne od Zlina..ale mozna hned na zacatku zari se tam chystam tak bysme se snad nejak domuvili..bych ti napsal presne kdy jeste to nevim..ale chtel bych tu malou na kapotu :) a jak to vidis cenove??abych se na to pripravil :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bude asi problem...jsem totiz z Moravy B) konkretne od Zlina..ale mozna hned na zacatku zari se tam chystam tak bysme se snad nejak domuvili..bych ti napsal presne kdy jeste to nevim..ale chtel bych tu malou na kapotu :) a jak to vidis cenove??abych se na to pripravil :t

Já sem ale měl na mysli tu velikou "Panasonic" a ne klubovku, i když tu bych asi zmák taky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je jeste lepsi ;) kazdopadne kdyby se podarilo sehnat i tu klubovku tak bych byl vdecen :) a jak je veliky ten napis Panasonic??jinak napis nejakou tu pribliznou cenu B)

Ten nápis může být velkej jak chceš ty (nemusí být jen Panasonic), mám cutter ;)

Cena je otázka typu a barvy folie + tý velikosti apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem clenem uz taky nejakej patek-samolepku jsem chtel uz od zacatku-ale bohuzel-byl jsem na jedinym srazu-DOKSY-ale prosvihnul jsem tam prodejce-tak jsem bez ni-pokousel jsem se ji shanet tady-ale bez uspechu-spz se jmenem tady byly vyveseny dost dlouho-ale klubove samolepky nikde-dotycny co je ma-by je mohl nabidnout v sekci "PRO CLENY"-tim by uspokojil vetsinu clenu co si ji chteji koupit-bez nutnosti psat,nebo volat prodejci!!nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem clenem uz taky nejakej patek-samolepku jsem chtel uz od zacatku-ale bohuzel-byl jsem na jedinym srazu-DOKSY-ale prosvihnul jsem tam prodejce-tak jsem bez ni-pokousel jsem se ji shanet tady-ale bez uspechu-spz se jmenem tady byly vyveseny dost dlouho-ale klubove samolepky nikde-dotycny co je ma-by je mohl nabidnout v sekci "PRO CLENY"-tim by uspokojil vetsinu clenu co si ji chteji koupit-bez nutnosti psat,nebo volat prodejci!!nebo se pletu?

Myslim, že se nepleteš, je to pravda, navíc psaní prodejci je jaksi k ničemu, údajný prodejce neodpovídá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...