Přejít na obsah

Je to normální nebo se mám bát?


jurdadavid

Doporučené příspěvky

Tak jsem si vyhlidl auto, 

 

  mám teď fabii 1.9tdi 74kw 2005 a rád bych jí teď vyměnil za roomster 1.4 tdi 51kw, bude to skoro kus za kus. Myslíte , že to přežiju? :-D 

 

Myslím jízdu, zvuk apod... Jezdil sem i v sdi 2 roky... ale az tak line by to byt nemelo ne? má to turboo...

 

 

Ale nasel jsem tam pro me zajimavou vec.

 

Auto nemá kryt motoru a cely je obalen takovym bílým povlakem viz foto... Je to normální? :-D 

 

Díky, moc nerad auta kupuju ale ten roomster by mi za to myslím, že stál...

 

Díky za nějaké info apod :-)

post-60339-0-09949800-1371317564_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám zkušenosti, tak takhle vypadá motor, který je v bezproblémový, moc se k němu nechodí, není důvod, jen se leje nafta. Taky je dokonale těsný.

Když se musí s motorem něco často dělat, tak je vohmataný, neustálými demontážemi netěsný, a jedna kula mastnoty, ale potom když se umyje tak vypadá jak nový. Na obrázku to vypadá jako bezproblémový motor s patinou ze zimního provozu a soli. Ten spodní kryt si myslím že by tam měl být.

Ale já osobně bych do 3válce nešel, ale co jsem slyšel, tak  kdo ho má, si nestěžuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ty samý fleky mi dělá čistič motorů od coyote na hliníkových částech auta. Když je motor hodně zablitej od oleje a prachu, tak ho tim postříkám, počkám 10 minut a pak opláchnu nad jámou vodou. akorát ty fleky no.

 

Podle mě to chtěl někdo před prodejem pěkně vypucírovat, tak to udělal jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...