Přejít na obsah

Nesvítí zpátečková světla


Wildfire

Doporučené příspěvky

Čau lidi,mám takovej problém. Přestaly mi při couvání svítit zpátečkový světla, tak jsem koupil nový čidlo, dneska jsem ho vyměnil,ale pořád nic. Podíval jsem se pořádne na ten drát co vede k čidlu a jeden drátek těsně před tou koncovkou je uhnilej,takže se ptám, dá se koupit ten kábl k čidlu i s tou koncovkou? A věděl byste někdo aji číslo z ETKY? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem to dodělal. Ucvakl jsem celou to koncovku a rozebral jsem ji. Princip je tam stejnej jak když se přendávají piny v koncovce co vede k rádiu. Takže jsem vyndal ty piny, ve škodovce koupil za 3kč/ks jiný, nový piny jsem dal na konce těch drátů, piny vložil zpátky do koncovky, tu jsem nacvakl na čidlo a už to chodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mozete mi niekto napisat cislo dielu - konektor toho cidla? (+ piny)

Samotne cidlo mam asi vporiadku, uz som to nedavno riesil -a vtedy stacilo precistit kontaktolom. Ale uz nesvietim znova, tak by som rad odstrihol ten konektor a dal novy.

Vdaka

 

suvisiaca tema: http://forum.skodahome.cz/topic/10608-zpatecka/?p=315869

Editováno: , autor: pinoccio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...