Přejít na obsah

Může to být klimatizace ?


Martin360

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny .Mám takový drobný problém.Dneska když jsem nastartoval svojí Octavii (1.9 TDi 66kw AGR 2000),tak měla takový pětivteřinový zvuk jako kdyby prokluzoval klínák,ale bylo v tom zvuku ještě něco.Potom se to zcela ztratilo.Zkusil jsem to dneska snad 20x a vždy to samé při startu.

Dočetl jsem se,že by to mohla být spojka na klimatizaci ( mám manuální) a je pravda,že v posledních dnech když jsem ji pustil tak vydávala takové zvuky ( šli odněkud z palubovky),jako kdyby chvilkama bublala nebo něco podobného.

Mohlo by to při tom startování dělat i kdyby byla třeba klimatizace prázdná?

Plnil jsem ji naposledy před více jak třemi roky.

Po cca 5-ti vteřinách po nastartování to utichne a je klid,ale chci to mít v pořádku.

Díky všem za radu Martin

 

 

EDIT:

Pokud máte někdo podobný problém,tak už je to vyřešené.Bylo to velice malé množství kapaliny v klimatizaci.

Dneska jsem to nechal naplnit a všechny pazvuky jsou pryč.Udělali mi i test  a je vše v pořádku,tak snad bude na chvíli pokoj.

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...