Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Petrrr: ty si nějakej chytrej takhle před spaním ;) Radši vymysli, kdy zajdeme vypustit zase včely....

 

Mě se ta audina náhodu líbí, auta se mi líběj, stejně jako BMW....Ty koncovky jsme už řešili tisíckrát...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, kdo poradi, ktery zimaky koupit na Hyundaie? Jsou serazeny podle ceny od nejlevnejsiho po nejdrazsi. Na O1 jsem mel Klebry a spokojenost. Na dalsim ani nevim co mam a ted se rozhoduji mezi Klebrem a Bridgestonem.

 

175/70R14 84T, Barum, POLARIS 3

175/70R14 84T, Kleber, KRISALP HP2

175/70R14 84T, Kumho, KW7400

175/70R14 84T, Kumho, KH21

175/70R14 84T, Bridgestone, BLIZZAK LM20

175/70R14 84T, Pirelli, SNOWCONTROL III

175/70R14 84T, Goodyear, ULTRA GRIP 9, M+S

175/70R14 84T, Dunlop, SP WINTER RESPONSE 2

175/70R14 84T, Michelin, ALPIN A3 GRNX

 

PS:

soused uz O3 prezul, nejsem prvni :(

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych se přikláněl k Goodearům taky. Ale na Hnůjdaje ti stačej bohatě ty Barumky (pozor - nejsou to žádné laciné šmjdy, jsou to poměrně solidní gumy za slušnou cenu), stejně se s tim nejezdí žádná raketa a jestli jezdí Prahu, jak říká Pawouk....tak bych ani nepřezouval :D :D

 

On Rádius je do přezouvání opravdu fanatik, kdyby to nebylo divné, přezouval by klidně 10x ročně. Už se nemůže dočkat, proto si předem všechny následující víkendy zabookoval v servisech a všude se objednal.

 

Sám Goodyear koupím na jaře jako letňáky....Nicméně mě překvapilo, kolik jsem na Contíkách sport contact II najel kiláků. Čekal jsem, že to bude rozhodně méně.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...