Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Myslím si, že čištění brzd není jen o vyfoukání kompresorem. Čistí se tam ty vodítka destiček a mažou tím sráčem. Tedy brzd. třmen by měl jít dolu. Jinak Motosmane, tak si mě vylekal, že mám jít za 3tis km taky na servisku tak jsem na pochybách jestli se na to nevyprdnu, na infarkt jsem ještě mladý. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu si pomoct, ale už sem 2x měnil olej na svém 1.8 TSI a na horní rysku sem potřeboval 4,7 litru a ne 5 litru!!! Ozákovi tam lili taky 4,7 litru.... olej za 3000kč(sory za to mám 16 litru castrolu 5W-40 :D)

 

definekční sprej, to nemaj ozon nebo co? sory ale kupoval sem ho minule za 350 od valea.

 

sufitka za 20kč, hm lidovka :D aha, za 100kč vyndání sufitky u SPZ? to se s tím mordoval 10 minut? :D

 

a nesmíte  se nechat okrádat, minule sem jim řekl že koupím origoš za tyhle prachy na supa, tak mě to dali za stejný prachy...

IMG_20140104_095449.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, to Clint to má dobré, na to on má sokolí oko, resp. jestřábí a ten mu monitoruje taky situaci ze vzduchu, jestli tam je policejní vrtulník a nebo na zemi Passat. Když chce Clint vyjed, pustí ho o 5 min. dříve a pak vyráží. Hold výhoda a to mu za ten monitoring stačí 1 myš a kočka denně. :kol-28:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, vypustím jestřába a policajti jsou na mě krátký. Jestřáb je speciálně vycvičenej na policejní helikoptéry, ucpává jim chlupama z myší pitotky a sere na kameru :)

 

Celou cestu prolítne přede mnou a podává hlášení. Dvojité hlasité písknutí znamená Passat na dálnici a trojité hlídku v obci ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže policajti o mém vyzvědačském jestřábu už taky vědí a dávají si na něj pozor, mají své strategické hlídky, které se ho snaží zachytit....

 

post-32269-0-70791000-1401179273_thumb.j

 

 

No a takhle se jetřáb tváří, když zahlídne policajta:

 

post-32269-0-78144300-1401179401_thumb.j

 

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klinte palivák ti vymění při 90000km :) a zasírá se slušně.

 

a prej si koupíš passat v TDI bi-turbo 4 válec :) místo O3 RS :D

 

 

pawouku si viděl fotky od P2P na oc klubu ne? jak byl zasviněnej :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, to jako mě rozmlouvali 5W-40 olej, co sem si to dovezl :D že longlife je lepší :D :D :D

ukázal sem jim origoš obal, značku kastrol (hologram) a fakturu a byl klid. na LCD panelu, na záruku se nesmí nosit vlastní olej :D :D :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...