Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jednou by jste vy na oplátku mohli zavítat na západ. parkoviště tam mají také pěkné s pěkným pozadím historické části lázeňského města a vaří zde též dobře. Ceny pro Pražáky přijatelné a můžeme udělati výlet na golf. A pro ty co nebudou mít na kofolu jsou venku termální prameny :-) . 

http://www.spa-hotel-imperial.cz/cz/

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tyhle hodnoty už beru a ne ty nesmysly, co tu někteří píšou. Samozřejmě, že si motor něco vezme a pokud bys jel ustáleně 170-180, určitě by průměrka čistě dálniční jízdy byla na osmi litrech minimálně ;). Čímž chci říct, že při ustálené rychlosti 150km/h se bude jen dálniční průměr pohybovat kolem sedmi litrů (to je přesně to, co mě zajímá) a chci to v následujích dnech sám s TDI vyzkoušet.

Sám jsem TDI měl (ještě 96KW 1,9) a sám vím, jakej byl můj dlouhodobej průměr a to už v té době kolovaly pohádky fórem.

Nicméně souhlasím s tebou, také jezdím pro radost (ne kvůli každé koruně), proto mám žravější TSI. ;)

Taky jezdim pro radost, kdyz napises 4l nafty pri 150km/h a smejes se ty lavine komentaru :D

Si napis na cc díly dle vinka ti uděláj nabidku

Jo to udelej a objednej pres net. Az je namontujes, tak si pro ne prijdou.

To je fakt... ale že musely odejít všechny tři zrovna... alespoň že vana je v pohodě...

Jj, videl jsem plastovou vanu, jak se do ni hrnula 200kg baba a prezila to :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...