Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já to poznám hned, že je venku zima, nastartuju a po roce auto zase húúú-húúú-húúúú.....než se trochu zahřál motor. To mi do teď nikdo nevysvětlil, ale dělá to jen v zimě na minutku-dvě po startu cold enginu.

 

Je to sranda s těma našima plečkama :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já už mám záruku rok fuč ;)  Ale auto musí ještě vydržet, koupi nového vozu jsem po dlouhých propočtech odsunul na rok 2016 ;)   Tedy pokud se nic nepodělá. Nicméně předpokládám, že koncem roku 2015 udělám další podrobný rozpočet a uvidím :D

 

Jenom se bojím ,aby mi to nežralo víc oleje než benzínu :D a já nemsuel vozit na střeše barel s hadicí přímo do víčka od motoru.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte nech si udělat finanční audit koupě vozu za 50tis a budeš mít jistotu co bude pro tebe nejvhodnější. Vláda to tak všude taky dělá. Jak Tě tak sleduji, tak to RSo budu snad mít i já dřív jak ty. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm....to znamená pro mě ještě minimálně 720 konfigurací ;)

 

 

Petrrr: nejhorší je, že každá investice (opravy) do mého stávajícího vozu koupi dalšího ještě oddaluje a pak hlavně se to protáhlo kvůli koupě těch zatracenejch doplňků na kosu od FABu (neměl jsem s tebou na bojiště jezdit) :D To byl určitě záměr, ty už jsi viděl, že já budu mít brzy RS-o a ty stále ještě kinder kár, tak jsi ze mě takhle vyrazil prachy a já na RS-o už nemám....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to by se člověk nedoplatil vůbec a zeptej se Ozáka, ti řekne (až za dva roky pojede zase na sraz), jak se Audiny sypou...mě o tom vyprávěl celou hodinu. Je to stejnej škopek jako všechno okolo. Musíme se smířit s tím, že dobrá auta už nejsou, jsou jen lepší mizerná a horší mizerná.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ok ;)

 

 

Teď si vzpomínám, já měl dneska v noci sen, kterej mi přinese určitě bohatství. Zdálo se mi, jak ke mě na návštěvu přijel někdo (to už nevim kdo) s novým Passatem v plné palbě, nechal mě v něm projet a když jsme přijeli, zaparkoval jsem poměrně daleko od obrubníku. Vystoupil jsem a ten dotyčnej tam normálně vlezl na místo řidiče, zavřel dveře a auto zajelo bokem k obrubníku o půl metru :D :D

Ptal jsem se, jak je to možné a on mi povidá, že se vysunou  vespod uprostřed auta ještě dvě přídavná kolečka (o 90 stupňů otočená než jsou kola na autě) a pomocí senzorů auto bokem dojede k obrubníku :D (pamatuji si, jak se to auto prostě šoupalo kolama k obrubníku, úžasné co)

 

Kurva takovej sen, to musim navrhnout koncernu!! Budu milionář!

 

 

Mělo to pak ještě dohru, vyprávěl mi, jak auto koupil s 40% slevou na jeho firmu a jak si to užívá a jak na něj jdou teď samice, že je to něco jiného než oktávka a já strašně záviděl a čekal jsem furt, kdy mi nabídne, že mi to auto sežene taky s takovou slevou, ale on nic neříkal a já furt přemejšlel, jak se ho zeptat....no a on pak odjel.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v hospodářských novinách článek o Škodovce. Vzal jsem to letem, ale utkvělo mi: jó, když v hospodě někdo řekne, že má V6, tak je king, ale nový motor je lepší a V6 spráská kdy si vzpomene[emoji23][emoji23][emoji23]

Zapoměl dodat, že jen do doby, než se rozsype.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, už je nás skoro deset na ten pátek ;)

 

Stůl zajištěn dole ve skleňáku  :) Tentokrát bude společnej. Čadys vezme s sebou samičku.

 

aktualizace účasti:

 

1/ Clint

2/ Kokta

3/ Pawouk

4/ Petrrr

5/ Pancho

6/ Motosman

7/ Ozi ? (jestli nebude bourat zeď)

8/ Brácha (můj)

9/ Čadys + 1

10/ SidCZ

11/ Radius

12/ MichaRr

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...