Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak když chceš vyhodit za svoje budoucí RS či eleganci přes 550 000kč :D a manželka jako dostane šunta jo? to bych tě hnal ;)

 

tak manželce fabii SLX nebo GLX ne? krásná vybava krásny auto v 1.2 TSI nebo 1.4 atmoška

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro lift je vzadu origoš http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/slunecni-clony-zadnich-bocnich-oken-kcd609004x--11

a ta roletka, kterou sem prodal s tím krytem kufru, protože pak ji furt vyndávám a zandávám.

 

a nebo neorigoš:

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/interierove-doplnky/skoda-octavia-05-sdn-protislunecni-clony-do-auta-3ks-id:9075.eshop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tebou budu počítat jako se zájemcem....(budeš měnit za oktávku myslivce? ;)  )

 

Tak rozpadlé není, to jsem asi přehnal, ale už začíná vyžadovat investice, teď do něj manželka před technickou nacpala 7 tisíc.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka jezdí velmi opatrně a pomalu, někdy až tak, že mě to sere :D

 

Takže nepotřebuje nějak výkonný motor, spíš místo v kufru, jezdí naložená žrádlem domů od tchýně :D

to je jako by se s tou mojí učili jezdit spolu. Já když sedím vedle ní, trpím s tím autem. A to mě přitom pravidelně častuje historkama o tom, jak jí někdo na křižovatce nedal přednost, kdo do ní málem vletěl a pod.. Prostě věci, který se nám hazardérům a šílencům, téměř nestávaj. Divný.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak si asi cinan verzi v nazvu produktu vymyslel. Tech 186 Kc mi za nejake dohadovani snad ani nestoji. Takze dam negativni hodnoceni a uvidim, jak se zachova... Stejne mi tohle na obcasne blbnuti s telefonem staci.

 

Jeste bych mel otazku. Nevite nekdo, jestli se po zamknuti auta po nejake dobe vypne napajeni diagnosticke zasuvky? Nechce se mi porad ten modul vytahovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že Jirkové řídíte nejlépe, hold každej na to není a já se ani nedivím. Já se taky bojím ostatních řidičů co vymyslí, třeba v pátek měl být zip před kruháčem(je tam vyfrézováno) a 3 auta mě nepustili, tak jsem se naštval a předjel všechny až do kruháče, fakt ať s tady v ČR naučej zip retardi.... to samý levoproudaři, si myslej že jedou 85 po státovce, že já nepojedu rychleji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...