Přejít na obsah

Ako nalogovať 1,8T


macomh

Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých.

Riešim problém s cukaním 1,8T AGU. Niekedy motor úplne zdusí pri prudkom zošliapnutí plynu a dneska mi to išlo ako na hojdačke, taká sinusoida. Potreboval by som ho nalogovať a potom prečítať LOG. Vedel by mi niekto poradiť, ktoré kanály sa logujú na turbo benzíne a ako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravím,asi před měsícem jsem řešil stejný problém na stejném typu motoru AGU,po několika "drahých návštěvách ve znač.servisech Škoda"jsem auto svěřil jednomu šikulovi a ten po týdnu bádání závadu odstranil,takže -"POŠKOZENÉ DOPRAVNÍ ČERPADLO PALIVA" je v nádrži,místo tlaku 3bar tlačilo 1,5bar,pro jistotu se měnil i ventil na liště na hlavě motoru.Auto jede jako nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pekné, lenže mne to robí aj na LPG. Síce to cítiť menej, ale asi len preto, lebo LPG má lepšie horenie.

V poslednom čase som si všimol, že okrem cukania a dusenia, niekedy ide výkon auta pri zošliapnutí plynu ako SINUSOIDA hmmmmmmm-hmm-hmmmmmmm-hmm. Asi tak. Už vážne neviem, čo to môže byť. Či bude reťaz natiahnutá, alebo nejaký falošný vzduch pod saním, alebo neviem.

Editováno: , autor: macomh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...