Přejít na obsah

Ulozenie tlmicov Fabia 1.4 74kw


Pajtaš

Doporučené příspěvky

Caute...

Mam otazku...teraz som mal auto v servise u kamarata a teraz niekedy budeme menit horne predne ulozenie tlmicov...lebo lozisko uz ma cosi za sebou a pri tych skoro 240000km a su tam este povodne, by sa uz aj patrilo vymenit...Aku znacku by ste odporucili?? On mi chce objednat SACHS...co poviete na to??
A ked uz pisem, pytam sa este...jednu brzdovu hadicku v predu mam troska zosuchanu ale fakt iba troska...a vravel ze radsej by aj tie vymenil, mam ich vymenit nech mam pokoj?? Znacku aku preferujete??
A posledna doplnujuca otazka...biggrin.gifbiggrin.gif
Menil mi stredny a zadny diel vyfuku...nakolko tam bol este original z vyroby...da mi tam znacku MTS...len ma zaujala taka vec, ze co sa spajaju vyfuky a utahuju s tymi sponami, tak on mi tam ziadnu sponu nedal ale rovno to zvaril...je to lepsie, alebo to je jedno??

 

Vdaka...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu vejfuku: Když to svařil a budešchtít měnit jen jeden díl, tak to pude hůř.

 

Předpokládám, že zosuchanu je odřená. Takže osobně bych ju vyměnil. Ale hlavně zjistit o co se odírá. Ikdyž po 240 000 to bude asi i stářím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bude to asi vekom....a tie ulozenia je nejaka preferovana znacka??

A k tomu vyfuku...asi ked namiesto tych spojok, ked je tam zvar tak aj ked som ho osetril strebrienkou, tak dasa odhadovat ze to bude asi prve miesto ktore bude hnit vsak? Troska ma to serka, predsa som za ten stredny a zadny diel dal cca 80euro co je aj nejaka suma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...