Jump to content

Recommended Posts

Ahojte skodovaci, mam fabiu 3 combi 2015 1.2tsi 81kW.

Mam cca 60tis km, necelych 6 rokov a tlmice su KO. Bol som na testy a vykazali 52% na vsetkych. Ake by ste mi odporucili,ked prvovyroba ma sklamala?bilstein som cital na fore, ze na skodovku su na prd. Tak co tam strcit?

Každá náhrada je na prd, 6 let není hrůza. Ty tebou jmenované nechci už ani vidět, ani dva roky po výměně, kdy auto moc nejezdilo mě zkrz ně vyrazili z stk, tekly. Teď tam mám Sachsy a zatím OK. 

ahoj, mám stejný rok 2015 (yeti) i zhruba nájezd a přední tlumič mi vytékal už minulý rok , servis se jen ptal  kolik za ně chci dát, řekl jsem ať mi dají lepší střed a dali mi tam právě ty bilsteiny, po roce dobrý, ale to není žádná vypovídající hodnota..  

Ak chceš zachovať originálny pocit z jazdy tak jedine originál tlmiče. Ja mám momentálne Sachs a je cítiť, že ten podvozok je tuhší oproti sérii.

Apropo, tie testy sú na figu. Prejavujú sa ti nejak inak negatívne tie tlmiče? Tečú? Ak nie, tak neponáhľal by som sa ešte s výmenou.

Edited by Thief1

Volal som do skodovky a len tlmice 497eur + praca, bez dorazov, manziet a pod... auto sa hombe, pri nerovnostiach ide takmer na dorazy. Pri dobrzdeni na semafore sa este aspon 2x zhombne. Citit,ze to nie je prave orechove. Zatial netecu

To je prehnaná cena... napr. na stránke skodadiely vychádza origo tlmič okolo 90e jeden kus predný a 50e jeden kus zadný. Myslím, že toto je vec, ktorú by som dal urobiť u nejakého spoľahlivého garažníka mimo škodovky a radšej nakúpiť origo. Ako som písal vyššie, ja mam sachs a je to badateľne tuhšie oproti sérii čo niekedy vyhovuje a niekedy nie.