Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Idem konecne stym klepanim do servisu idem vyskusat druhy servis v Prievidzi lebo v topolcanoch to niako sa nepokusali ani riesit.chcem sa opytat chalanou co us maju po vymene ako dlho trva objednaju ma priklad na rano a po obede to mam hotove?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni vime proc neni. Vochcavka na zakazniky, vsak ony se tyhle praktiky casem SA vymsti. Kvalita vubec rapidne u SA pada dolu a ne vzdy jde o banality. U se objevuji pripady zarytych Skodovaku co se od ni odklaneji a kupuji jine znacky. Znamy tady s O2 fl 1,8 TSI je ted po 4 letech a 100tis pres veskerou peci (servis jen AS olej jen predrazenej AS) nucen ji prodat, olej zere 1l/1000km ( i kdyz vahovka zahadne potvrdila jen 0,36) Voda se ztraci, prevodovka netesni. Paradox je ze to byl zarytej Skodovak celej zivot, tady se za ni byl do krve a ted si jde poridit radeji Forda. Ale to jsem odbocil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idem konecne stym klepanim do servisu idem vyskusat druhy servis v Prievidzi lebo v topolcanoch to niako sa nepokusali ani riesit.chcem sa opytat chalanou co us maju po vymene ako dlho trva objednaju ma priklad na rano a po obede to mam hotove?

ahoj ani sa nedivim ze si u jakuba v TO nepochodil no comment. keby mne to neriesili hned by som si zavolal veduceho a hned pred nim by som volal importera skoda auto potom uvidis ten servis vyskusaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dusan1978 nemystifikuj. Stačí mít TORX bity a odšroubovat jeden jediný šroub filtrboxu, vytrhnout fitrboxu z pružného uložení směrem nahoru a pak je na to číslo silentbloku je dobře vidět. Ale to se opakuju, už jsem o tom tady psal.....

Nazdar, ja som mu len odpisal aby vedel kde to vlastne je akedze pisal ze je laik tak som mu to takto napisal a hlavne ked sa nevyzna nech nic on nerozraba lebo bude viacej skody ako osohu. a samotne cislo dielu ma vobec v zaruke nezaujima hadam si to nebudem ja kupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky uvazuju jestli hned nebo az budou lepsi "podminky". Totiz, kdyz jsou venku ted ty brecky, tak to neni tolik slyset nez kdyz je cesta sucha (a mrzne). Aby me neposlali pryc, ze nic neslysi :)

 

Od prvniho klepani jsem najel neco pres 1t km a nejak vyrazne se to nezhorsilo. Myslel jsem, ze se to pozdeji zhorsi vyrazne a pujde to slyset pak porad.

Editováno: , autor: SkodaRapid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám sice na toledu jinej silentblok, ale teď to ráno dělá hrozný zvuky, vrže to a klepe a jak se motor ohřeje, tak je to mnohem lepší nebo uplně pryč. něco podobnýho dělal stabilizátor na FI. tak nevím jestli je je to silentblok nebo něco jinýho. ale do servisu  se mi nechce, tam přijedu s teplým autem a nic se neprojeví. a když jsem se tam minule zmiňoval o rapidech, že to klepe běžně a mění dává se díl D, tak jakože o ničem nevěděli a prejže ikdyž jsou to stejný auta, tak seat má plno jinejch dílů. no asi univerzální kecy, Ibiza klepala taky, ale tam jsem to neřešil. já překousnu hodně věcí a zvuků, ale tohle už začíná vadit i mně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teplo je letos náš nepřítel, potřebuju i zimu na reklamaci pedálu, který čím větší zima, tím se víc zadrhává...

 

Jenom k tomu vrzání, když je 0 stupňů a méně, tak při zhoupnutí mi taky něco zavrže, dělala mi to i F1, mě to přišlo jak tlumiče, nebo jejich uložení, nevím... Má to ještě někdo  ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...