Přejít na obsah

Columbus RNS510 a Bluetooth (ovládání + informace o hrajícím songu)


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám trochu menší problém. Pokud přehrávám přes bluetooth (A2DP), běží mi pouze čistý stream. Nemohu přepnout písničku přes displej RNSka či z volantu (ani info o přehrávaném songu neukáže). Vím, že to umí, ale za boha nemůžu přijít na to, jak to zprovoznit. 
 
RNS510 verze Firmware aj:
IMG_20131201_144733.jpg IMG_20131201_144804.jpg IMG_20131201_144931.jpg IMG_20131201_144945.jpg
 
IMG_20131201_145008.jpg IMG_20131201_145139.jpg
 
Bluetooth jednotka pod sedadlem spolujezdce:
IMG_20131201_144359.jpg
 
 
Zajímalo by mě jak to zprovoznit. Je vůbec tato bluetooth jednotka schopna něčeho takového? 
Potřebuji trochu postrčit. Jestli mám začít jiným firmwarem v RNSku či kódováním. Případně jakým či co kódovat.
Editováno: , autor: Sairus88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Ahoj, mam GSM jednotku 3C8 035 730 A s podporou A2DP. Prehravani funguje, nicmene ovladani telefonu z obrazovky Columbusu (HW H05, SW 41xx) ne - sipky vpred/vzad jsou zasedle. Poradi mi nekdo, kterou (non-rSAP only) jednotku s podporou hlasoveho ovladani koupit, aby podporovala i AVRCP protokol? Predpokladam, ze v uvahu pripadaji akorat 7P6 035 730 (nejsem si jisty jetli ma hlasove ovladani), 3C8 035 730 a 5N0 035 730 D... Jake revize? Nebo je moje jednotka vyhovujici a problem je v Columbusu? Diky za rady.

Editováno: , autor: DawiDX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se zeptat přímo ferdy25, ten se v tom vyzná. Jinak já mám jednotku 7P6 035 730 M a A2DP mi fungovalo jen na pravé straně auta, ferda mi natáhl kabely do jednotky a už jde po celém. To samé hlasové ovládání, taky mi tam natáhl další kabely a už jde. Takže jestli to u tebe taky není jen tím, že tam prostě nemáš nějaký ten kabel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

nechcem zakladat novu temu, tak to hodim sem. v menu Media, ked si pustim nejake pesnicky z SD karty mam celkom dole aktivne asi 3 tlacitka na displeji. a na jednom je aj nieco take, ze SCAN/MIX/OPAKOVAT VCETNE ADRESARU. no netusim co to znamena a co to robi. v navode na pouzitie je iba toto -  "Scan/Mix/Opakovat včetně podadresářů - prehrá za sebou podľa poradia na prehrávanom médiu všetky súbory MP3, ktoré sú uložené v adresároch a podadresároch"

popis o nicom, dal som napr. MIX a jaksi som nespozoroval nejaku zmenu v prehravani. a zas aby vsetky 3 volby robili tu jednu vec, co je popisana v navode sa mi nechce verit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...