Přejít na obsah

Cvakání u pravého předního kola...


Mokros

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové

 

Mám otázku a ta zní následovně, už asi rok mi při rozjezdu něco cvakne za kolem na pravé přední straně vozu, vyměnil jsem nedávno z důvodu stáří né kvůli cvakání: Homokineťák,čep řízení, čep ramene,silentbloky na rameni a stále to cvaká, ale zajímavé je to že jenom na zimních pneumatikách 175/80 R14 ale když hodím letní 225/45 R17 tak je klid co by to tak mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi to nedalo tak jsem chtěl přijít na to kde to zasran* cvaká :D už toho mám plnou řiť a ejhle, už jsem na to přišel :( ale doufám že to nebude stát těžký prachy pokud se nepletu tak je to vnitřní ložiško poloosy že?

 

Při hozené rychlosti když potahuji auto rukama, tak to v tom cvaká a protáčí se...celá ta tyč

post-60892-0-77554300-1389473575_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mně to cvakalo za jízdy, při přenesení váhy z jedné strany na druhou, např. výjezd z kruháku. Dával jsem dopředu nová bremba a nechtěl je zkroutit, takže preventivně šly ven i ložiska, která jsem podezříval, a problém zmizel.

Takže pokud ti to za jízdy bude cvakat i bez plynu na neutrál, jsou to ona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...