Přejít na obsah

Výmena manžety + hlavice z Passatu


samsung2223

Doporučené příspěvky

No pokúsim sa ju objednať (cena skoro zadarmo) ... len ako som ti písal do správy, bojím sa že mi príde domov len hlavica bez manžety, no čo už, ale jednoznačne Vám dám vedieť. Najskôr ale tak o mesiac, kedže doba dodania je 3/5 týždňov. Ale myslím že za tú cenu sa oplatí čakať  :kol-34:

Tak manžeta s hlavicou z passatu objednaná, modlíme sa aby pasovala samozrejme všetci  :kol-18: Tak o mesiac sa tu ozvem čo a ako  :kol-125:

Editováno: , autor: samsung2223
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím páni, tak je to doma a je to tam :)

Ale nepasovala presne, musel som zopár úchytkov zlomiť a len to tam "dať", pretože passat ma nižšie úchyty a ten plast je trocha väčší a aj uchytenie hlavice je iné ako na superbe. Ale drží to a vyzerá to podľa mňa super a páči sa mi to viac :)

Kto by chcel vedieť cenu tak píšte správu, skoro zadarmo.

Originál : post-84156-0-42982800-1398350233_thumb.j

Z passatu : post-84156-0-31824800-1398350263_thumb.j
                  post-84156-0-23012900-1398350286_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. bazycek víš jak se říká proti gustu....mě osobně se líbí ta délka...design ne...jinak mám dotaz: čím je originál přichicená šaltra? já chci měnit a mám to scvaklý takovou jak kdyby objímkou "rozmáčklou" kleštěma nebo jak to popsat...já celou dobu žil v domění, že tam je objímka se šroubkem..jde mi to to, jestli to jde pak dokoupit nebo se mám snažit tu rádoby objímku nepoškodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě když jsem na ten kroužek koukal, že je skoro nepovolitelnej nebo povolitelnej, ale jen jednou, aspoň v mim případě, tak jsem mrknul ke švárovy do garáže, a jeden se tam válel na hadici, tak jsem si ho půjčil a v poho, nic netrčí, je to celkem dole a tam už je ten rukáv dost širokej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...