Přejít na obsah

Snížení vozidla - sportovní podvozek KW a/nebo stabilizátory Eibach


Hravec

Doporučené příspěvky

tak už jsou sady KW sport podvozků pro O III - zde se píše o combi, ale jsou již i pro liftbacky - vyhledávání podle vozidla zde

 

stabilizátory Eibach jsou dle briskoda.net shodné s G7 - zde je odkaz  jen je třeba objednat ten správný, tedy multilink nebo ne víceprvková zadní náprava a benzín nebo nafta, dají se samo najít i další odkazy, např zde

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podložky nejsou tolik nutné, stačí kola s pozitivním ET... která mají typový list a jsou zapsat do TP - moje zimáky 7x16 ET45 vůbec nevypadají zalezlé v podbězích! - tím nechci napsat (aby zase někdo nerýpal), že je třeba jezdit na 16" kolech, ale širší disk (standardně u 16" 6,5 a pozitivnější ET) dělají své a legálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podložky nejsou nutné ale aby to vypadalo tak jsou!! Mám 17" ET 48 a pořád to vypadá šileně zalezlé a kupovat neorigo kola které by tam neseděli je prostě kravina. 16" vypadají třeba líp ale pořád to bude nic-moc!

 

spíš co ten podvozek? :-)

Na mě je podvozek u RS trošku tvrdší ale asi oprávněně, když jsou boule rychle za sebou tak si připadám jak koza..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Mně se celkem zamlouvá ta kombinace zelené s oranžovými koly. Ale zajímalo by mě, jak na té červené (možná i na černé, ale tam to není tak poznat) udělali ten znak na kapotě bez černé výplně (podkladu)? Ty další ji standartně mají. Je to tedy nějaká homemade výroba nebo se dá takový znak sehnat a plastidipem ho už jen hodit do černé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ulety vubec nejsou ;) normalni auta na kazdodenni jezdeni ;)

 

  Bila byla hodne libiva ta se mi libila nejvic spolecne s cervenou ;)

Bila mela stavitelny podvozek prave od KW

Cervena je oficialnim autem Skoda Auto a videl sem ji i na koncernovem sraze 33. GTI Worthersee trefen

 

Znak na cervene je normalne nastrikan cervenou barvou jako je auto, proto to z dalky vypada ze je bez podkladu ;)

 

Znak skoda je normalne rozebiratelny na tri casti ..... 1. slepice 2. chrom krouzek 3. spodni cerna cast

viz. foto

 

 

post-58977-0-21266100-1405602058_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...