Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

tak zase když vím, že si člověk může vychutnat jízdu a zachovat si ekonomiku, tak je to fajn a takové ty řeči, že když člověk nemá na benzín, tak si nemá kupovat takové auto je podle mě blbost, protože znám lidi co maj A8 v plynu a vzhledem k tomu, že tam ve výkonu rozdíl není a člověk jezdí levněji, tak proč ne ? taková ta hrdost já tam prostě LPG nedám :-D no nevím... ale pravda, až budu jednou kupovat další a už do něj LPG dát nepůjde asi budu smutně vzpomínat.. .:-(

 

starosti s tím občas jsou to je pravda... ale co mám plyn od Karla v octávce tak jezdím a jezdím a to se přiznám, že na revize jezdím třeba až po 30k km, protože se mi nechce tak často přes půl republiky, takže spokojenost nejvyšší, a člověk pak ani neřeší jet nejet... jak to říká většina po montáži LPG, pak prostě víc jezdí :-) Ale pořád si říkám, že určitě BRC nebo Landi přijde třeba s řešením pro nové motory bez přívstřiku a více motorů jako je třeba 3.6 FSI :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud se jedná o Belgii a s adaptérem na vlaječku, znamená to pouze jednu věc, a to že se jedná o ambasádní auto = nejezdila v tom žádná manželka, ale ambasádní řidič, případně instituce EU a řídil to kde kdo ze zaměstnanců a někdo seděl vzadu. Nějaký zaměstnanec (hlavně řidiči) s tím kšeftujou, koupí to za hubičku, přehlásí na sebe a se ziskem prodává dál...

 

 

 

No, Laurin 2007, 87tis na tachometru, 2.8 V6 a jen za 139tis? A ty poškrábaný Apexy to musel byt řidič/ka. Na pravém nárazníku nějaký adaptér, že by na vlaječku? Země původu Belgie. Posuďte sami :)

 

2.8 V6 s automatem a 500 tis km na tachometru, kdoví jestli je převodovka původní.

Editováno: , autor: Kazimir80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Z FB:

Dnes k nám přijela na servis Škoda Superb. Mechanik se chystal, kromě jiného, vyměnit žárovku v mlhovce, ale zůstal zírat! Pod krytkou vedle mlhovky na něj čekal náhradní klíč od vozu

Po telefonickém rozhovoru s majitelem, který vůz před půlrokem zakoupil, bylo jasné, že o klíči neměl sebemenší tušení. Že by příprava autobazaru na další prodej?

Přátelé, jedna rada na závěr: když si půjdete do bazaru koupit Superba, koukněte se pod krytku vedle mlhovky. Třeba tam na vás bude také čekat překvapení.=

 

 
1531540_889112224442918_2306874153248221
10995791_889112237776250_118713664924139
11130197_889112261109581_249336553025972
20194_889112287776245_400234808194790022
Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč. Může to mít výbavu jakou chce, ale furt je to min 10 let staré auto

A proč jsou některé 2,8 levný?

1.Lidi nemají zájem o velké benzinové motory

2.2,8 trpí na např.a zejména ztrátu oleje, proto se bojí.

Já svojí bývalou A6 s tímto motorem prodal cikánům za 35tis

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...