Přejít na obsah

Huceni pri rozjezdu a jizde na kruhaku


mrazikxr

Doporučené příspěvky

Pri rozjezdu do zatacky huci jakoby pneu. Ale po vymene zimni-letni, nove pneu to dela stale... Pri jizde na kruhaku to dela take...Proste zataceni pri malych rychlostech... Ve vyssich rychlostech je vse tiche a nikde neni nic znatelne od dreni..

 

Kamaradovi to delalo neco podobneho a menili mu olej v prevodovce. Motor je to stejny... 2.0TDi

 

Diky za napady, rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne,dela to pouze pri rychlostech na 1, napr. pri rozjezdu- kdyz jedu rovne nic nehuci, kdyz zatocim lehce tak taky ne. Pokud ale zatocim napr. na T krizovce, tak to huci. Resp. huci, je to spise takovy zvuk jako kdyby fakt pneumatika nekde drhnula,ale opravdu nikde nedrhne...

 

Pokud ale kdyz to huci vymacku spojku,tak to ztichne,zmacku a zase. Nejde to ale od spojky.... Fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Mám stejný problém. Vyřešil ho někdo? Auto má najeto cca 55 tis. 

 Mam audi a3 rok 06 motor bmn 125kw taky mi to nejak mlatilo na kruhaci kdyz jsem jel rychleji nebo kdyz jsem rychle projel levotocivou zatačku. Měl jsem tam špatne silenbloky na motoru byl volnej a na prevodovce urvanej nesel videt. Tak snad vam to pomuže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to takové houhouhouhou? homokinetický kloub... předpokládej vnější... Jak to zjistit? Zvednout levé kolo, poprosit někoho, aby ti chytil poloosu, nech zařazenou rychlost a pak kolem cukni doprava do leva, pokud jde na tvrdo, tj. s cuknutím automaticky jde i poloosa, je to ok, pokud je tam vůle, tak je to blbé, ale jezdit se s tím dá, oprava tak 2500-3000 za materiál a tak 1-2h práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...