Přejít na obsah

Bliká kontrolka dálkových světel


Honza01

Doporučené příspěvky

Nyní mám půjčenou Octavii II 1.9 TDI PD/77 kW a po nastartování a za jízdy mi bliká kontrolka dálkových světel. Jinak vše funguje normálně, tzn. světla, blinkry, celý auto. Prostě si jenom tak ta kontrolka bliká podobnou frekvencí, jako kontrolka od blinkrů.

Co s tím kua je? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to spravený.

Když jsem s tím jezdil, tak jsem nejdřív vyndal pojistku od budíků, a k tomu omylem ještě od airbagu, aby to nemělo najetý kilometry. Jenže tím se jaksi rozhodil airbag a signalizovalo to blikáním kontrolky dálkových světel.

Na to všechno by se přišlo přes kompl asi brzo, nebýt toho, že mladej mechoš jako první věc smazal sporadický závady. Pak to hledejte... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u OI, ale u OII pokud vytáhneš pojistku od budíků, je to myslím druhá zprava v horní řadě, tak ti přestane fachčit otáčkoměr a tachometr a přestanou se přičítat kilometry. Ty kilometry ale ještě většinou nějaký čas poběží, tak asi max. 20km, dělá to jakési čidlo od ABS, pak ale přestanou a nic se nepřičítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nyní mám půjčenou Octavii II 1.9 TDI PD/77 kW a po nastartování....

...Když jsem s tím jezdil, tak jsem nejdřív vyndal pojistku od budíků, a k tomu omylem ještě od airbagu, aby to nemělo najetý kilometry...

tohle opravdu vypovida jen o tvym transportu do autosalonu :palec2:

tohle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud já vím, tak u Fabie se mohou najeté kilometry vynulovat 3x, pokud se nenajede víc než 99 km. U O2 by to mohlo být podobné. Takže nové auto může mít klidně najeto 297 km, bez vypojování čehokoliv a na počítadle nulu. Mimochodem se k nulování nemusí ani použít VAG. Stačí knoflík na seřizování hodin a nulování denního počítadla.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nyní mám půjčenou Octavii II 1.9 TDI PD/77 kW a po nastartování....

...Když jsem s tím jezdil, tak jsem nejdřív vyndal pojistku od budíků, a k tomu omylem ještě od airbagu, aby to nemělo najetý kilometry...

tohle opravdu vypovida jen o tvym transportu do autosalonu :palec2:

tohle

Ale no tak, nebuď zas tak přecitlivělej. To jsem se jen snažil nevykecat na sebe, že jsem prodejce. Když to udělal DIAGNOSTIK, mimochodem jeden z největších odborníku zde na fóru, tak jste ho málem upalovali jako čarodějnici, a přitom se vám snaží pomoci jak jen to jde... :(

Nikdo nikdy nepoužíval auto určené zákazníkovi pro soukromé účely. Alespoň u nás ne. Skutečně se auto po vlastní ose převáží jen v nouzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nyní mám půjčenou Octavii II 1.9 TDI PD/77 kW a po nastartování....

...Když jsem s tím jezdil, tak jsem nejdřív vyndal pojistku od budíků, a k tomu omylem ještě od airbagu, aby to nemělo najetý kilometry...

tohle opravdu vypovida jen o tvym transportu do autosalonu :palec2:

tohle

Ale no tak, nebuď zas tak přecitlivělej. To jsem se jen snažil nevykecat na sebe, že jsem prodejce. Když to udělal DIAGNOSTIK, mimochodem jeden z největších odborníku zde na fóru, tak jste ho málem upalovali jako čarodějnici, a přitom se vám snaží pomoci jak jen to jde... :(

Nikdo nikdy nepoužíval auto určené zákazníkovi pro soukromé účely. Alespoň u nás ne. Skutečně se auto po vlastní ose převáží jen v nouzi.

me je fuk kdo co dela, cim se zivi.

ze jsem precitlivelej? jako zjistit, ze jsem si zaplatil auto za bratru 3/4 mega a nekdo mi s nim jezdil a mel ho pujceny s vyndanou pojistkou(a tak jsi to podal), tak to bys koukal, jak bych byl precitlivelej. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Honza01: Mě ani tolik při předání nezáleží jestli auto má nebo nemá najeto 0 nebo 500 km. Stejně v tom furt sedí nějakej technik ze servisu a projíždí to. Spíš by to chtělo, aby ty auta nebyly tak poruchový.... To je třeba řešit a ne p......y, když dostanu auto a nikdo se mi v něm nemusí štrachat jsem spokojen i kdyby mělo na začátku třeba 1000 km. Když dostanu auto a během roku ho musí párkrát v servisu kompletně v interiéru rozebrat....no hlavně že tachometr byl na nule :( . A když si to auto kupujete všichni Vám tvrdí jak je spolehlivé a jak je úplně jinde proti OI no zapomněli mi říct, že mám mít aspoň 2 auta. Tohle bude stát první 2 roky v servisu a pak je to pohoda. Jsem zvědavej co na to budou říkat až mi po třetí odejdou cívky a já jim oznámým, že všechny zákonné podmínky pro vrácení vozu byly splněny. To bude hukot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to nepohodlné, ale zase mi pri jazde všetko normálne funguje, tachometer, PP a tak. Ktovie, či funguje bez tej poistky napríklad tempomat?

Mňa by teda nepotešilo, keby s mojim NOVÝM autom niekto nalietal 500 alebo 1000 km. Veď práve toto je doba zábehu, kedy je motor najchúlostivejší na zachádzanie. A obvykle, ak sa využíva ako predvádzačka, tak to auto vystrieda fúru vodičov a každý to dusí naplno a za studena. A kľudne s tým môže vymiesť nejakú dieru, a ja sa potom budem márne snažiť uplatniť reklamáciu, lebo mi to žerie kraje gúm alebo čosi podobné.

To, či sa auto už od nova kazí alebo nie je už o inom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...