Přejít na obsah

Čiré světla


Lube

Doporučené příspěvky

Zdravím,mám problém nemužu najít otkas na předělání té zastrčky aby to mohlo svitit.dal sem nastarši octáviji nové čire svjětla,atam je problém ze zástrčkou .prosím pomozte mě stým.jak seto musí předělat.nebo nakéj dobrej otkaz kdeje to podrobně.

PŘEDEM DÍKY :unsure:

OCTAVIA KOMBI ROK 99 81KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jiného čekáš. Podle toho odkazu, co ti dal Krysarr je to jasné jak facka. Ty máš dvě patice. Jednu 6-pinovou na světla (obsazeno pouze 5 - pinů) a tuším třípinovou na motorky. Co musíš vyřešit je pořízení nových 8- pinových patic. Já jsem je kupoval origo ve škodovce - jedna stála 200. Pro tak malý díl se mi nikde nevyplatilo jet na vrakáč a z vraku je sešeneš těžko. Pak už jen stačí vypíchnout piny s těch patic. (Piny rozuměj ty konektory). Pokud nemáš vypichovák tak si musíš poradit třeba jehlou, ale je to opravku piplačka. No a ty piny znovu osadíš do té nové patice podle návodu a hotovo. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lube napsal:
Diky -_-  :palec2: Snat to zvládnu,ale mám stoho strach

Z toho strach mít nemusíš! Zrovinka tohle budu dělat tento pátek + předělání celého předku na RS. V paticích jsou piny zacvaknuty přesně jako piny ISO u rádií. Pomocí dvou tenkých hodinářských šroubováčků to jde krásně ven.

Teď jsem to rozdělal a vypadá to takhle...

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tet sem volal do Škodovky tam mě řekli že seto zvlašt nedá objednat.JAK SE TO PŘESNĚ MENUJE?

Pane bože, copak oni nemají ETKU, že by se do ní třeba podívali??? Přesný název zní: svorkovnice plochého kontaktu 8 pólová - černá, obj. číslo je: 8D0 973 734 kusů-2, cena jedné je 200,-

Ať ti nikdo netvrdí, že to samostatně nejde objednat! Když já jsem je kupoval před 7 dny tady u nás v Olomouci. Položím na stůl lístek s obj. číslem a nikdo se na nic neptá... Jen "pane, zítra to máte tady"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se neválel, ale makal! Už mi to svítí a bliká a taky se to trochu podobá eresu...

Ta prostřední mřížka nárazníku je nějaká velká! Jak jí tam mám dát, abych nepodřel lak?? Je na to nějaká finta??

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martinoslav napsal:
Rsovy predek, a jeste k tomu v cervene barve, je na octavii to nejlepsi! Chvalim!!! ;):palec:;)-_-

Moc díííky za pochvalu!

Už jen při pohledu na nový předek je mi krásně na duši!! Dnes jsem ještě přezul na 17ctky a taky jsem tam nasadil tu prostřední mřížku...

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nemůžete na mě být tak Hrrrr! Já sem měl ty kovový Milotec mřížky v černým komaxitu, ale nikdo mi je nechtěl nachromovat!!! Tak jsem tam dal raději ty origo. No a co se týká těch klik, tak to mi už taky letělo hlavou. Možná je dám do laku, ale nééé teď, vrazil jsem do toho cca tak 18 táců!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...