Přejít na obsah

Fabia II RS - originální LED denní svícení


Stringo

Doporučené příspěvky

Zdravím,

prošel jsem vlákna tady ve Fabii II, ale nikde jsem to nenašel a na Octavii jsou informace neúplné.

 

Chci vyměnit v Octavii II RS mlhovky za LED světla z Fabie II RS. Prohození skel, aby mi pasovaly to nárazníku, to jsem našel v oddělení Octavie, ale tady bych potřeboval poradit, jestli někdo nevíte, jakou mají LEDky patici. potřebuju koupit protikus.

 

Díky za info.

 

post-48545-0-97992300-1400399157_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám fabii II rok výroby 2010, bez mlhovek. Chtěl bych tam dodělat mlhovky s integrovaným denním svicením, jak velky problém je to?

Samozřejmě koupím mlhovky s denním svícením, ale co kabeláž?

Předem děkuji za rady.

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No připravené to určitě není, takže natahat. Není nic jednoduššího, než odendat kryt mlhovek co tam teď máš a podívat se, jestli tam náhodou nevysí konektor :kol-31: ale na 99% tam nebude. A ještě jedna věc je a to je jednotka, jestli ti to BSG bude podporovat (nebo jestli to u Fabie není BSG, tak prostě jednotka co má na strarost svícení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...