Přejít na obsah

Podzimní sraz 2014 na Bystřičce


vick

Doporučené příspěvky

Ahojte jen jsem chtěl říct, že pátek až neděle je v mošnově největší letecká šou NATO, minulý rok bylo 250tisic lidí, tak at se připravite na kolaps dopravy v okolí, stále mi nevrátili řidičák, tak se snažím ukecat přítelkyni, at mě v sobotu za Váma doveze, snad to vyjde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bohužel jedu bez rodinky, žena je zdravotně indisponována(na sraze podrobněji) a malou mi sebou nedá, je jí to líto, jelikož jste jí padli všichni do oka a moc se těšila, dokonce jí bylo jedno, že nemohla minulej víkend na svatbu kamarádovi a to má svatby moc ráda, ale dost jí ser... že nemůže na sraz superbáků, že z toho bude tak nadšená jsem vůbec nečekal když minule byla poprvé, ale to důležité, stav SUPERBŮ nezměněn, přifrčim v pátek

 

 kdo teda jede v pátek z  Prahy, jel bych nějak po obědě, tak jak filipe, tobě to vyhovovalo a ještě czechmichal řikal že se přidá

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, dohodnem se během tejdne, ve čtvrtek nějak na pevno

 

hele jak dle vás je to nejlepší cesta od brna, navigace hází na olomouc a sjed na Hranice a Valmez, ale při pohledu na mapu nevim zda neni lepší jed na Kroměříž, Bystřice pod Radhoštěm a dál, tak bych chtěl slyšet názor domorodců jaká cesta je lepší a rychlejší, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...