Přejít na obsah

Piskani zadniho kola


Yenc

Doporučené příspěvky

Ahojda, potreboval bych poradit, dnes jsem projel sterkem od nasich perfektnich cestaru kdyz zahazeli diry a od te doby mi popiskuje zadni kolo. nejdriv melo zvuk kovu takze predpokladam, ze mi to nekde rezonovalo kvuli kaminku ale po cca 2Km a par retarderech zvoneni prestalo a zacalo piskat pri jizde. Vse co jsem zkousel na piskani vliv nemelo (brzdeni, akcelerace) kdyz zkousim kyvat kolem, tak zadny zvuk nevychazi a rekl bych ze i lozisko je dobe.

 

Co myslite, cim by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky zitra vyzkousim a dam vedet a jen dotaz pri kolika km se ma zhruba menit loziska v kotoucich? ted mam 120 000 koupil jsem to pri 100 000 a moc bych neveril ze to nekdy nekdo delal xD i kdyz to bylo servisovano. leda ze by to melo byt servisovani pri urcitem mnozsvi km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do MR 2006 → 120tkm


od MR 2007 → 150tkm


 


Co znamena MR??


 


a ja vse kupuji StarLine, s nimi jsem max pokojen a ceny maji take rozumne :).. ale ja si take myslim ze to bude tim kaminkem :) uz se mi pri prvnim prezouvani povedlo sundavat kolo tak, ze jsem to vzal pres chladic kotouce a zvonilo to jako blazen a po vyhnuti opet ok, prirovnal jsem ten zvuk k hlinikove lopate tazene po asfalte :)


 


jinak tady je to lozisko od starline


 http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp8qMjTdQz5b5PiRx+odldKUXVyT9/8JqAQ6swe5iS6fZAn2CsAQ25rXSyEg76Gmhj9Zpuj9qsNTMVJFdlycmfpM5P9DB/+NgBQEoB4gMA/fCEWkRJxgD6vpv31GNQgXdY5GL6EPoxqqkPVxkjBaICUTRRavSjsNtHq8lA3XgxTET


Editováno: , autor: Yenc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze pokud mam 2007 tak by to melo byt 150 000 super hned jsi me potesil :)

 

a jeste mam jeden problemek a nevim co s tim, na lehkou 4ku cca 1 400 otecek mi sem tam auto skube, kdyz uberu na 1 300 nebo pridam na 1 500 tak uz to nedela, je mozne ze by to mohla byt uvrat turba a snazi se porad spinat?? jde citit ze to jde od motoru ale z kama presne nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...