Jump to content

Piskani zadniho kola

Yenc
 Share

Recommended Posts

Ahojda, potreboval bych poradit, dnes jsem projel sterkem od nasich perfektnich cestaru kdyz zahazeli diry a od te doby mi popiskuje zadni kolo. nejdriv melo zvuk kovu takze predpokladam, ze mi to nekde rezonovalo kvuli kaminku ale po cca 2Km a par retarderech zvoneni prestalo a zacalo piskat pri jizde. Vse co jsem zkousel na piskani vliv nemelo (brzdeni, akcelerace) kdyz zkousim kyvat kolem, tak zadny zvuk nevychazi a rekl bych ze i lozisko je dobe.

Co myslite, cim by to mohlo byt?

diky zitra vyzkousim a dam vedet a jen dotaz pri kolika km se ma zhruba menit loziska v kotoucich? ted mam 120 000 koupil jsem to pri 100 000 a moc bych neveril ze to nekdy nekdo delal xD i kdyz to bylo servisovano. leda ze by to melo byt servisovani pri urcitem mnozsvi km

do MR 2006 → 120tkm

od MR 2007 → 150tkm

Co znamena MR??

a ja vse kupuji StarLine, s nimi jsem max pokojen a ceny maji take rozumne :).. ale ja si take myslim ze to bude tim kaminkem :) uz se mi pri prvnim prezouvani povedlo sundavat kolo tak, ze jsem to vzal pres chladic kotouce a zvonilo to jako blazen a po vyhnuti opet ok, prirovnal jsem ten zvuk k hlinikove lopate tazene po asfalte :)

jinak tady je to lozisko od starline

http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp8qMjTdQz5b5PiRx+odldKUXVyT9/8JqAQ6swe5iS6fZAn2CsAQ25rXSyEg76Gmhj9Zpuj9qsNTMVJFdlycmfpM5P9DB/+NgBQEoB4gMA/fCEWkRJxgD6vpv31GNQgXdY5GL6EPoxqqkPVxkjBaICUTRRavSjsNtHq8lA3XgxTET

Edited by Yenc

takze pokud mam 2007 tak by to melo byt 150 000 super hned jsi me potesil :)

a jeste mam jeden problemek a nevim co s tim, na lehkou 4ku cca 1 400 otecek mi sem tam auto skube, kdyz uberu na 1 300 nebo pridam na 1 500 tak uz to nedela, je mozne ze by to mohla byt uvrat turba a snazi se porad spinat?? jde citit ze to jde od motoru ale z kama presne nevim :(

• 2 weeks later...

Něco mi tam taky píská, řekl bych že od kola, je to kovový zvuk, jako by točivý, dělá to jen občas při 20-80km (když jsem popojížděl po dálnici, jinak 350km a vše OK), tak se zkusím podívat na ten kameň, snad to bude ono...