Přejít na obsah

Střešní solární okno dodělávka


JanSuperb

Doporučené příspěvky

Já jen tady přidám něco z života .......

 

Můj děda kouřil od snad patnácti let pracoval na šachtě tak se žvýkal tabák .... dnes mu je 72 let a asi už třetí rok nekouři a proč? Protože kouřil 57 let v kuse ke konci jeho kuřácké kariéry cca 80 cigár denně pak ho stislo nemohl dýchat že byl červený jak paprika tak špitál :-) Ve špitále mu řekli Pane X-.-.-.-.-..... když budete kouřit dále do 14 dní zemřete vaše plíce fungují na asi cca 20% možna ani to ne.... Děda přestal kouřit po 57 letech ze dne na den..... Tím chci říct, že kdo tvrdí, že se kouřit nedá přestat tak lže a je to blbost .....

 

a na závěr pokud mohu poradit nějakým dámám co kouří tak klidně kuřta i 5x denně ale jen zdravě :-D :-D :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem se k závislosti na tabáku nikdy neprokouřil. Vždycky jsem začal a když už to vypadalo "nadějně", přestalo mi to ze dne na den chutnat. S chlastem je to malinko horší, ale už jsem si taky jednou řekl, že mi to vlastně nechutná a bez velkýho trápení vydržel asi rok. No popravdě, pak jsem to zase trochu dohnal  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...