Přejít na obsah

Jarný zraz superbclubu 2015 na Slovensku


Ghostbuster

Doporučené příspěvky

Ono je taky vcelku nelehký úkol uhlídat hlášení účestníků na dvou místech... 

Jeden sraz už jsem organizovala, takže vím, co to obnaší.

A jelikož srazy jsou za podpory škodahome, tak první místa by měli obsadit v kempu stálí účastníci, a pak až další. Pak by se taky mohlo stát, jak už se tu píše, že někdo slíbí a nedojede ani se neozve a kvůli něj jelikož zabral chatku by nemohl jet někdo ze stálých účastníků. Každý kemp má omezené množství míst.

 

Miško do seznamu účasti se hlasí Bedruna, Čuzík a Michael91 ;) Určitě celý víkend a možná i prodloužený víkend :)

Jinak my uvidíme podle situace, ale asi si možná zase vezmeme naše stanové obydlí :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musí se počítat, že rodinky s dětma, budou pro sebe brát jednu chatu. A taky jsou tady superbaci, co mají chatku pro 4 osoby např. a jsou tam jen ve dvou. Mladí se nějak poskládají, jak už je zvykem, že klucííí :) 

Jinak nemyslela, jsem to tak, že škodahome přispívá :D Ale že tady do vzniklo a většina se řeší zde a všichni, co jezdí tak tady mají svůj účet a přispívají tady příspěvky apod. 
Já bych teda osobně nechtěla řešit počet lidí a co kdo a jak může a nemůže a co komu vadí a nevadí apod. na dvou stránkách. 
Jako je jasné, že se může stát na poslední chvíli, že někdo nebude moct dojet (což nám se bohužel stalo třeba, ale i tak jsme dojeli :D ), ale jsou takoví, co mají jen na puse a skutek utek...

 

Miško začni už do toho prvního příspěvku psát, kdo už se přihlásil a na kolik dnů apod. ať je přehled kolik míst a chatek je plných. ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martas jako porotce jsi přijat :-) S tím hovadem máš pravdu :-) Aspoň by jsme už neviděli hnědý flek na trenclách jak se sápe na vrch dvojposchoďovky :-) Jinak Výběrové řízení je je rozšířeno i o druhé pohlaví .. jediná podmínka tam snad je , že ta ženská nesmí mít 3x přetočený tachometr :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som v kontakte s majitelkou areálu :-) Poprosím o radu, na čo všetko sa jej mám spýtať.

Základ viem: termín, kapacita, počet chatiek, toalety, cena, či môžu ísť do areálu aj psy, čo Vás ešte napadá? Kemp na budúci rok nebude bežne fungovať ale bude otvorený takýmto akciám, tak som zvedavý čo sa dozviem :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...