Jump to content

LED AUDI S6 denní svícení

Lamster
 Share

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Rdk.mks
      Zdravím, mám Octavii 2 FL 2.0 tdi... Dneska mi zničehonic přestaly fungovat směrovky, dálky a stěrače jak zadní tak přední, světelná houkačka funguje, přepínání displeje mezi budíky taky, ale zbytek ne, zničehonic za jízdy... Nevěděl by někdo co s tím? 
    • By klimeji
      Po zrušení Favorita zbyla v garáži hromada různých dílů vč. např obou předních lamp, zadních světel (bez dílů na dveřích), různých částí tapecírunků, bezpečnostních pásů,  atp. Je mi líto to vyhodit, ale nemám pro to již využití, takže to přenechám první rozumné nabídce, ideálně jako celek.
    • By 3TFlash
      Zdar, dnes jsem boural pravý předek a tak rozmýšlím nad přestavbou na facelift s MATRIX světlomety, pro ty kdo tuto operaci chtějí podstoupit také zde vypíši díly a rád bych zkušenější aby kdyžtak doplnili díly a odpověděli mi na pár dotazů..

Nárazník - 3V0807218D
      Maska - 3V0853653G
      Prostřední spodní mřížka chladiče - 3V0853677A
      P LED mlhovka + kratka - 3V0941700B + 3V0853665B
      L LED mlhovka + krytka - 3V0941699B + 3V0853665B
      P MATRIX světlomet - 3V2941016D
      L MATRIX světlomet - 3V2941015D
      Lakování

A ted dotazy
      mé auto je 5/2016
      1) je rozdíl v kabeláží k senzorům PDC mezi před FL a FL ?
      2) čidla PDC asi budou stejné ?
      3) je nutností výměna BCM ?
      4) kamera asistentů může zůstat původní nebo nebude podporovat metrix ?
      5) svorkovnice na hlavní světlomety je stejná ? (aktuálně Bi-xenon s DLA)
      6) Zná někdo číslo dílu na svorkovnici k mlhovkám ? 

Pokud jsem na nějaký díl zapoměl tak prosím doplnit

Samozřejmě je tu pak někdo kdo je schopen mi parametrizovat a nastavit jednotky ? 

• By svsv
      Zdravím vás.

Má prosím někdo osobní zkušenost se základními světlomety na FIII?  Má u nižší výbavy cenu připlatit si za světlomety (opomenu-li hezčí design)?

Je ve tmě "dobře" vidět - potkávací - dálková?
    • By lookin52
      Ahoj,
      chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo nějakou zkušenost s nastavením sklonu FullLED světlometů u F3 po FL. Našel jsem pouze pár příspěvků z října 2018 v tomto vlákně, ale nic, co by mi pomohlo.

Pokud jedu sám, tak světla krásně svítí, ale pokud mám jednou za uherský rok plně naložené auto (5 lidí + něco v kufru), tak se mi zdá, že svítí na velmi krátkou vzdálenost. Vím že LEDky nemají kolečko pro nastavení sklonu a že by se měl sklon světel nastavovat automaticky podle zatížení vozidla, ale přijde mi, že to nefunguje ideálně.
      Napadlo mě, jestli se světla neseštelují jen při startu a když pak postupně přisedají další cestující, tak už se světla nenastavují, ale je to jen má domněnka.
      Stejný problém (jedu sám = parádně svítí, plné auto = nic moc světlo) pozoruji i u Passatu B8 (taky LEDky).

Má s tímto někdo nějakou zkušenost?
      Díky

• Create New...