Přejít na obsah

výměna ABS


mmazalek

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych radu od zde zkušenějších. Vlastním octavii  RV 97 1,8 20V 

Odešlo mi čerpadlo ABS, v elektrice a pod chyba zřejmně není, mám proměřěno. 

Mám jednotku 1J0 614 217 A,   která podporuje ABS,EDS. a je na ní vadné čerpadlo .

chtěl bych se zeptat zda mám shánět stejnou, nebo si můžu sehnat jednotku ABS s EDS a ASR, popřípadě jakou jednotku(číslo) bych měl shánět aby to pasovalo na konektor a dělalo co má?

Děkuji za odpovědi od zkušenějších:-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vidím, že se nikdo nemá k odpovědi.

Na ABS jsem podle dílenské příručky zkoušel co dělá a nedělá,poměřil konektor a celkově vedení k a od ABS a skončil jsem u zapnutí čerpadla na externí zdroj a čerpadlo se normálně rozběhlo, tudíž je vadná řídící jednotka, konkrétně asi nějaké relé které nesepne.

Jednotka komunikuje, když odpojím u kola čidla tak je ihned hlásí atd...

Test akčních členů mi nedovolí udělat, pokud jednotku odpojím a nechám ji chvíli a pak po zapojení ihned udělám test akčních členů tak chyba vyběhne, poté již opět akční členy nejsou dostupné.

 

Stačil by mi i nějaký seznam jednotek s jejich čísly a co která jednotka umí, hledal jsem a nenašel.

Je vůbec možnost si koupit jednotku která umí více než ABS,EDS (originál) aniž bych musel dělat nějaké úpravy na autě,krom kodování jednotky a pod?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše to toto.

 

Adresa 03     -------------------------------------------------------

   Řídící jednotka: 1J0 907 379  A

   Komponent: ABS/EDS ITTAE 20 GI V00

   Kódování: 03604

   Opravna #: WSC 33325

1 Nalezeny chyby:

01276 - Hydraulicke cerpadlo ABS (V64)

            16-00 - signal mimo toleranci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vím že už je to mrtvé téma, ale kdyby se náhodou někdo setkal se stejným problémem, tak byl studený spoj na plošňáku u napájení motoru ABS jednotky, stačilo rozebrat, očistit, odsát starý cín, dát nový a pořádně zapájet, celý dekl pořádně zalepit těsnícím tmelem a dát zpět do auta :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...