Přejít na obsah

EDS


anry

Doporučené příspěvky

no jo ale ve vagu v bloku měřených hodnot ve skupině 004 je 1 pole Informace o době stání vozidla/ čas potřebný pro vychladnutí brzd/

a ve 2 pli EDS odpojení v důsledku nadměrné teploty brzd.

mi auto 1/2 dne stálo pak jsem ho připojil na vag a v 1 poli bylo 5 min a ve 2 vyp.

Bavím se o systému abs/eds/asr/esp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem jeste nezkoumal, pockej na zkusenejsi, nekdo to urcite bude vedet... ;)

Nicmene, ty hodnoty co uvadis po puldennim stani auta jsou nejaky divny, ne?

I kdyz ma auto ESP, nevim o tom, ze by melo nejaký cidlo na mereni teploty brzd.

Jestli to nebere z nejakeho algoritmu - neco jako doba aktivni regulace v te ci one rychlosti... kol107

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze nějak dodělat/aktivovat EDS pro motorizaci 1.4 16V 74kW (combi, r.v.2001). Je tam ABS + ASR.

Pokud máš ASR tak máš i EDS, teda jestli to u starších modelů nebylo jinak. Já mám model 2003 a u toho to tak již je.

Editováno: , autor: snike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při sepnutí EDS si ŘJ ABS vypočítává teplotu brzd. Pokud došlo k vypnutí odpočítává čas pro další aktivaci. Pokud ale dojde k vypnutí klíčku je ŘJ ABS bez proudu a čas neodpočítává. Při dalším rozjetí ale kontroluje dobu stání podle času z panelu přístrojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snike: Ne, ne, nemusi to byt nutne pravda, lisilo se to i motorizacema...

ASR+EDS se u Fábií dávalo sériově k motoru od 74 kW. Někdo tu psal, že první modely ASR v základu neměly. Já mám model 2003/03 a tam to již je. Když se koukneš co se píše v knihách o Fábii, tak s ASR je automaticky i EDS. Možná, že jiná automobilka to má jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš ASR tak máš i EDS, teda jestli to u starších modelů nebylo jinak. Já mám model 2003 a u toho to tak již je...

U modelu 2001/04 EDS není - (nebo nefunguje). Ověřeno prakticky v zimě. V autor. servisu konstatovali že tento ročník to asi ještě neměl.

Právě proto "řeším" jestli to nějak nejde dodělat, když pozdější modely to již mají.

Samozřejmě nemíním měnit ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U modelu 2001/04 EDS není - (nebo nefunguje). Ověřeno prakticky v zimě. V autor. servisu konstatovali že tento ročník to asi ještě neměl.

Právě proto "řeším" jestli to nějak nejde dodělat, když pozdější modely to již mají.

Samozřejmě nemíním měnit ŘJ.

mám r.v. 09/2001 a eds tam je...někdy je dokonce i slyšet:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivejte se na sve kody vybavy, pouzijte rozklicovani (odkaz zde na foru) a mate jasno, kdo co v aute ma.

V kazdem pripade neplati, ze kdo ma ASR, musi mit nutne i EDS.

Lisi se to, jak jsem jiz rekl vyse, rocnikem a motorizaci.

Řekl bych že spíše jen tím ročníkem. Starší modely mají jen ASR pozdější i EDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...