Přejít na obsah

prubeh vykonu


dmacek

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám asi týden O II 2.0 tfsi. Krom problému s kontrolkou výfukových plynů (chyba na 3. válci vymazána a zatím 300km v pohodě) jsem spokojen. Jen mě trošku překvapuje průběh výkonu motoru. Zátah je citelný cca od 2000 ot., ale cca ve 4500 dostane auto kopanec a vystřelí kupředu je svižněji. Jen se chci ujistit, že to je OK a že třeba není problém s váhou vzduchu nebo turbem. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak můj pocit z ještě většího výkonu při 4 500ot byl asi chybný. dnes jsem to zkoušel znovu. Motor na moment jakoby vynechá a potom pokračuje v původním tempu. Nicméně se rozbliká kontrolka výfukových plynů. Asi se s tím nikdo nesetkal, když není odpověď, co? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kontrolka výfukových plynů svítí když odejde cívka, jak tu bylo poznamenáno. Ale tím ti auto pojede jen na 3 válce a to bys poznal. Co si matně pamatuju, tak mi taky chvilku jen blikala a auto jelo normálně, ale nevzpomenu si proč. Jestli to byla taková předzvěst těch cívek nebo byl problem jinde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak byl klid a dnes to samé. příští týden jedu na diagnostiku a uvidíme. Auto jsem koupil z Německa a včera jsem dostal záznam ze servisu Skoda Berlin o všech zásazích co dělali. Zapalovací modul tam měněn nebyl. 

 

Cívka by to mohla být

 

Neznáte někoho na Lounsku, Chomutovsku kdo má zkušenosti s tímto motorem? Jezdím k člověku co dělal x let v Škoda servisu a teď má vlastní "praxi", ale sám říká že moc RS nedělal.

Editováno: , autor: dmacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem něco podobného dal plný plyn a jakoby to vynechalo a rozblikala se kontrolka sys.výfukových plynu.a byly 2 civky ko.ale chce to napichnout před nějakým závěrem.Kuba

Co ti to ukázalo po napíchnutí? mě to poprvé zahlásilo chudá směs ve třetím válci. Prý by to mohl být vstřik, svíčka, cívka a nebo jen bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já myslel svíčky:-) a ty vzduchac že?A proč se dává z R Golfu na Octu?Už jsem někdy něco slyšel o větší propustnosti vzduchu ale nevim co je na tom pravdy.Jednou jsem se na to ptal v obchodě a říkaly mi že tam ani nepasuje když jsem ho chtěl.Rád si to nechám od někoho vysvětlit:)Kuba

Editováno: , autor: KubaRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posli mi na sebe mail poslu ti primo fotku mam ho ve svem BWA a pasuje uplne presne ano ma vetsi propustnost a je.kompaktnejsi co se tyka svicek tak momentalne tam patri NGK ted jsem je kupoval na jedno rs a presne podle vin prvovyroba byly bosch a ted he tam NGK podle etky ...

Editováno: , autor: chipmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...