Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

jak jsem prohlásil už včera, asi nás stihla ukrajinská kletba ... chtěli jsme otestovat Guty ... přijeli jsme tam cca 5 min před 11 hodinou. Gutská bašta prázdná, sedli jsme si, přišla asi 15-letá holčina, hodně špatnou češtinou s východním přízvukem se nás zeptala co si dáme, chtěli jsme jídelní lístek ... že prý kuchyně bude vařit až za půl hodiny, tak co si dáme k pití. Já kofču, moja si dala svařák na zahřátí. Po 10 min. přišla jiná holčina, donesla pití, tak jí povídám, zda by nám mohla zatím aspoň ten jídelák donést, že se v klidu podíváme, než kuchyně začne. No, jídelák ... boršč s pečivem ( z pečiva se jak jsme pak viděli u vedlešího stolu vyklubalo něco jako buchta), pelmeně ... no kde to ku.va jsme? Jsem myslel že jsme v Slezsku v Gutské baště !!! Takže padlo rozhodnutí, že jídlo dávat nebudeme, byť nám bylo i oznámeno, že kuchyň funguje. Když jsme dopíjeli, tak se ozvaly rany, to borec z KIA Sportage skládal sudy s pitím. Když zavřel kufr, byla tam UK značka BT....... Takže to byla ukrajinská zloba asi, že jsme tam nepojedli a tak jsme ty peníze museli "utratit" jinak 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si, že Guty se zhorsily uz v polovině minulého roku. Placek byl nasycený tukem jako houba, cesnocka bez chuti a obsluha opravdu mizerná... To co jsi napsal mě potvrzuje, že přejít do Sedliště bylo dobré rozhodnutí, i když i tam už bohužel začínám vidět známky ukrajinských ruk v kuchyni... Nevědí, jak se vaří naši středoevropskou kuchyni, protože ji prakticky vůbec neznají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Malta napsal:

no nekup to, takovou stopku za pětikilo ... ale asi to fakt bylo v akci, že prý jinak za 1500

To ale nemohli napsat nezastavení na stopce. Tam je pokuta v blokovém řízení na místě 4500 - 5500 Kč (nelze jinou částku). A šest bodů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...