Přejít na obsah

Podlaha od soli.


Mija

Doporučené příspěvky

Dobry den,

Potreboval bych radu. Na supiku na podlaze, pod gumovymi koberecky je podlaha s latkou. A za ty leta co supika mam tak od soli z bot v zime je to takove spinave mozna vyzrane. No a ted zjistuji jak to napravit. Nejaka barva na latku, ktera by to prekryla, ale zaroven nepoustela. Nebo chemie. Proste nevim. Nemate nekdo s tim zkusenosti. Mockrat dekuji za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som kupil podobny potah (vrakovisko, predajna metroveho textilu) a prisil celu novu cast pod nohami.

Ani by som sa nesnazil nejako zamaskovavat kraje noveho potahu. Skor by som napriklad pouzil striebornu voskovu nit, alebo cervenu a vzorovo tu novu cast prisil.

Aby to nevyzeralo divne, tak na obe strany...

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mělo jít po demontáži sedaček, případně obložení prahů normálně ven. Z příspěvků není zřejmé jestli je to zničený, nebo jen špinavý. Pokud jen španavý, tak se to dá vytepovat přímo v autě. Při silném znečištění se to ale dělá líp, když se to vyndá, vyklepe a omyje wapkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...