Přejít na obsah

Starý SWING - odpor tlačítek


Doporučené příspěvky

Zdravím,

před nedávnem jsem zakoupil roční vůz Škoda Octavia III se starým SWING rádiem. Bohužel až po koupi jsem zjistil, že některá tlačítka na rádiu jdou velmi těžko zmáčknout, po zmáčknutí zůstanou zamáčknutá a jen pomalu se vrací zpět. Závadu jsem reklamoval, nicméně servis, potažmo Škoda zamítla s tím, že se jedná o mechanické poškození, resp. že do rádia zatekla tekutina. Všechno funguje v pořadku, jen ta tlačítka. Má otázka směřuje na to, zda se s tím již někdo setkal a zda to jde nějak jednoduše vyčistit/opravit

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

před nedávnem jsem zakoupil roční vůz Škoda Octavia III se starým SWING rádiem. Bohužel až po koupi jsem zjistil, že některá tlačítka na rádiu jdou velmi těžko zmáčknout, po zmáčknutí zůstanou zamáčknutá a jen pomalu se vrací zpět. Závadu jsem reklamoval, nicméně servis, potažmo Škoda zamítla s tím, že se jedná o mechanické poškození, resp. že do rádia zatekla tekutina. Všechno funguje v pořadku, jen ta tlačítka. Má otázka směřuje na to, zda se s tím již někdo setkal a zda to jde nějak jednoduše vyčistit/opravit

Setkal jsem se s tím u notebooku, bezinkový sirup je svině. Jinak viz ferda25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak díky všem za rady....pro ostatní, kteří by řešili podobný problém, jsem dám svou zkušenost. Vzhledem k tomu, že jsem auto zakoupil a poměrně brzy jsem vady zjistil, prodejce nakonec po mém odvolání uznal moji reklamaci a rádio mi vyčištil/opravili v autorizovaném servise.. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...