Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahoj vsem,

 

mam Superb 2 r.v. 2009 s Columbem. Problem je s parovanim mobilu (nemam rsap protokol). Proto premyslim o koupi neceho jineho a vymenit to za Columbus.

 

Mate nekdo zkusenosti s timto? Dle me to nevypada spatne, ale neznam nekoho kdo by to mel ci vyzkousel.

 

http://www.carjoying.com/quad-core-android-car-radio/quad-core-vw-android-car-radio/joying-plug-and-play-quad-core-car-stereo-8-inch-double-din-android-4-4-4-kitkat-dvd-player-head-unit-gsp-navigation-system-for-vw-high-resolution-1026-600-16-gb-memory-1080p-obd-dvr.html

 

Diky za vase nazory

 

 

Odkaz nelze otevřít, tedy aspoň mě ne .

  • Autor

Přidávám jako text (ačkoli mně odkaz funguje).

 

http: //www.carjoying.com/quad-core-android-car-radio/quad-core-vw-android-car-radio/joying-plug-and-play-quad-core-car-stereo-8-inch-double-din-android-4-4-4-kitkat-dvd-player-head-unit-gsp-navigation-system-for-vw-high-resolution-1026-600-16-gb-memory-1080p-obd-dvr.html

 

smazat mezeru za http:

 

Vypadá fakt dobře.

  • Autor

No prave ze vypada, i videa na youtube ukazujou ze by to mohlo fungovat dobre, ale moc se mi to nechce kupovat bez nejakyho vetsiho infa od nekoho kdo neco takovyho stejnyho nebo podobnyho ma :)

Nebylo by výhodnější dát si tam tablet? Je tady i o tom vlákno, jmenuje se přímo Tablet místo autorádia. Zkus se mrknout tam.

  • Autor

Koukam na to, ale nevim jak to bude fungovat s volantem + senzory parkovaci. Cenove to vyjde levneji ale asi ne o tolik. Kazdopadne napad to neni spatnej vubec...byt to 2 din radio s predkem odnimatelnym a pouzitelnym jako tablet, to by bylo top.

Kroduk: 2 din rádia s odnímatelným panelem se tady už řešila, problém to není. (ne) Kompatibilita s volantem a parkováky, to už problém je.

Tady je např 2din s tabletem http://satobchod.cz/d/2din-multimedialni-autoradio-vw-s-7-tabletem-os-android-1000084/

 

Občas jsou i verze, co podporují funkce parkováků např. tady http://satobchod.cz/d/2din-dvd-autoradio-vw-skoda-s-8-lcd-android-442-wi-fi-gps-1000114/
 

Upraveno od prassat

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.