Přejít na obsah

cuknutí v cca 1800 otáčkách


stepi.p

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám SII rv2008 1,8TSI, najeto cca 135 000km. 

 

Po studeném startu auta při rozjezdu na cca 1800 otáčkách auto přestane mít výkon (2-3krát cukne) a poté jakoby "vystřelí". Dělá to na dvojku a někdy i na trojku, udělá to vždy jen jednou a během jízdy již ne. Při dalším startu se to neopakuje, jen pokud je auto déle odstavené.

 

Diagnostika žádnou chybu neukazuje.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím .....chci se jen zeptat jestli ma třeba někdo nějaký nový poznatky ohledně "cukání" .......ja už to pozoruji na supiku docela dlouho mě to děla cca 2100-2400ot je to takové pohoupání spíš není to vyloženě cukání že by to opravdu zaškubalo autem hodně....je to takový zvláštní dělá my to hlavně na 2st. a je jedno jetli to studeny nebo zahřáté.....mam vyměněný filtry, tankuju 100okt, volej měním častěji, vyčištěné škrt. klapka, ........jezdím spíš krátké trasy město....děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2016 na 8:51, stepi.p napsal:

Ahoj,

 

mám SII rv2008 1,8TSI, najeto cca 135 000km. 

 

Po studeném startu auta při rozjezdu na cca 1800 otáčkách auto přestane mít výkon (2-3krát cukne) a poté jakoby "vystřelí". Dělá to na dvojku a někdy i na trojku, udělá to vždy jen jednou a během jízdy již ne. Při dalším startu se to neopakuje, jen pokud je auto déle odstavené.

 

Diagnostika žádnou chybu neukazuje.

 

 

Mě to sem tam udělá to, taky myslám na 2, jako by sešlápnu trošku plyn, auto jako by jen trošku zrychlí a pak strašně rychle asi sepne turbo až to škubne a vystřelí. Dělá to taky jen 2 myslím. A jen náhodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...