Přejít na obsah

Rapid MR2016(mqb elektrika fabia 3) a Columbus RNS 510


Doporučené příspěvky

Zdravim vas,donedavna jsem byl majitelem rapida (1,2 77kw),ve kterem jsem mel dobastleny columbus(rns510) vc mdi,bt hf,tv tuneru atd a vse naprosto perfektne chodilo.vc maxidotu a ovladani na volantu,nicmene nyni jsem majitelem noveho modeloveho roku rapida 2016 a je v nem jiz mqb elektrika v podstate totozna s fabii3.jiz z vyroby jsem tam mel radio mib2 standard,ktere jsem vymontoval ,prepinoval svorkovnice,ale navi mi po canu nemluvi s autem.je nejaka moznost (at uz prevodnik can,vymena bcmka nebo jen prepinovani kabelaze)aby mi to chodilo jako v tom puvodnim aute ktere melo jeste starou ne mqb elektriku?diky za napady a rady vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem za to celkem dost penez(jak za navi,tak za ostatni jednotky a kabelaze a tet je mi to k nicemu.a co jsem koukal na dodelavky mib2 navigaci a tam je to taky v celku problem,pokud auto nema navi z vyroby.pokud to nepujde,mam tady mib jednotku navigace discovery ze 7koveho golfa.slo by to nejakym zpusobem adaptovat do meho rapida?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...