Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

Včera večer kolem šesté jsem je potkal za Turnovem, když se vraceli po dálnici do MB, cestu čistili dva roomstery jel jsem za nima 180 a stejně jsem nestačil. Sdi na zimákách prostě víc nejede... Předek nový fabie v zrcátkách pěkně svítí, ale ten zadek je strašně vysoký, jedině ten zadní nárazník s černým lemováním ve spod jako golf se mi zamlouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejny zazitek, dnes v 16:45 Melnik. Nejdriv jel Roomster - praktik stribrnej a chvilku za nim stribrna Fabia - daval jsem ji prednost u Shell, takze jsem mel dost casu si ji prohlidnout - moc se mi libila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer kolem šesté jsem je potkal za Turnovem, když se vraceli po dálnici do MB, cestu čistili dva roomstery jel jsem za nima 180 a stejně jsem nestačil. Sdi na zimákách prostě víc nejede... Předek nový fabie v zrcátkách pěkně svítí, ale ten zadek je strašně vysoký, jedině ten zadní nárazník s černým lemováním ve spod jako golf se mi zamlouvá.

já si myslím, že ten zadek bude trochu jinej ve finále, než je ten na fotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer kolem šesté jsem je potkal za Turnovem, když se vraceli po dálnici do  MB, cestu čistili dva roomstery jel jsem za nima 180 a stejně jsem nestačil. Sdi na zimákách prostě víc nejede... Předek nový fabie v zrcátkách pěkně svítí, ale ten zadek je strašně vysoký, jedině ten zadní nárazník s černým lemováním ve spod jako golf se mi zamlouvá.

já si myslím, že ten zadek bude trochu jinej ve finále, než je ten na fotkách.

Stopro, svetla budou jiny a hlavne SPZ pujde z narazniku nahoru, coz bude hned o necem jinym :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...