Přejít na obsah

Kamera do auta


davkiller

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví nebo nedá nějaký tip na nějakou slušnou kameru do auta, která dokáže zaznamenávat i během stání vozidla na parkovišti a i přes noc. Děkuji moc za pomoc s výběrem. Na trhu jich je spousta, ale člověk se v tom moc nevyzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zdravím, to dokáže každá, ale musí se podle toho zapojit mapájení.
Některé kamery navíc využívají detekci pohubu a začnou nahrávat když se před autem něco děje.
Sám teď uvažuji o výměně za tuto: http://kameravaute.cz/detail/330-excam-nano-q-fullhdwifigpsg-senzorparking/

ta nahrává při parkování trvale, sníženou rychlostí - ale také vyžaduje speciální zapojení.
Pokud ji koupím, tak se ještě ozvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi ještě bude potřeba ta sada pro skryté napájení (nebude přes zásuvku CL).
Ale ještě nevím, jak to funguje. Shodou okolností jsem psal v sobotu s dotazem na upřesnění - již jsem k minulé kameře podobnou sadu dával, tak zda bude použitelná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...