Přejít na obsah

Bluetooth handsfree na Swingu


Doporučené příspěvky

Zdravim,

Mam Yetinu r.v.2010 s radiom Swing. Mam ju uz skoro 2 roky (kupena v bazari), ale az dnes som ciste nahodou zistil, ze mam aj Bluetooth :-D Podarilo sa to mi sparovat so Samsungom S3 Mini aj S5 Mini - viem z mobilu prehravat hudbu (neda sa mi ovladat hlasitost na radiu, iba na telefone), ale pri telefonovani ja sice druhu stranu pocujem, ale mna nie je pocut. Myslim, ze by to mohlo byt nejakym nastavenim - viete mi s tym poradit?

Teoreticky by mohol byt vadny mikrofon, ale nepride mi to velmi pravdepodobne - predpokladam, ze by to bolo ukazalo na diagnostike (bol som pred par tyzdnami kvoli inemu problemu).

Je mozne, ze mam radio s Bluetooth ale bez Handsfree - ako by sa to dalo overit?

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio sa prepne do rezimu Phone - prave preto si myslim, ze by to malo mat HF... Nikde nevidim nic dorabane, ani mikrofon a zvuk z BT ide rovno zo zabudovanych reprakov (tzn. cez radio). Na maxidote sa mi nic neukaze, ale pri sparovani mi zosynchronizovalo telefonny zoznam atd. Ale zrejme mas pravdu - teraz som si uvedomil, ze pri sparovani sa mi na mobile ukazuje zariadenie Parrot MKi9000 v 1.65 - vyzera to, ze predchadzajuci majitel ho zrejme zabudol vybrat a zobral si len ovladac a mikrofon... :-(

Dalo by sa niekde zohnat len ten ovladac a mikrofon?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...