Přejít na obsah

Vyhřívání sedadel


remus1

Doporučené příspěvky

Prosím o radu. Nehřeje sedadlo spolujezdce. Když zapnu u řidiče tak hřeje perfektně. U spolujedce je ovšem i na pětku ohřáté jen hrozně slabě. Myslím, že by to mohlo být relátkem, ale za prvé si tím nejsem úplně jistej a za druhý nevím kde ho hledat abych ho zkontroloval. Dík za všechny rady..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Relátkem to asi nebude. Když zapnu vyhřívání tak je slyšet jak cvakne. Asi to bude v drátech sedadla :unsure: . To bude, ale asi problém, protože se mi nechce rozdělávat. Pokud ho dudeš rozdělávat tak to nafoť a dej sem fotky. Kdyby nehřálo sedadlo řidiče tak už ho mám rozdělaný, ale do toho druhýho se mi vůbec nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přátelé,půl dne tady čtu různé problémy s vyhřevem sedaček ale ten můj jsem nikde nenašel.Jde mi o to,že pustím výhřev a chvilku topí,chvilku netopí.Navíc všichni tady říkají že při otáčení se má z pod volantu ozývat cvakání a buď jsem hluchej nebo není nic slyšet.Čím by to mohlo bejt že chvilku topí a pak přestane a za chvíli zas topí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus změřit v konektoru pod sedačkou, jestli tam jde proud, jestli jo tak je to v dečce...

No myslím, že by měl jít změřit odpor pouze na tom drátu. Záleží na tom, kolik má.

Chtělo by to zjistit, jaké to jsou kontakty .. kdo tomu rozumíte, tak se když tak mrkněte. My v zimě přežívající dějujeme !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...