Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Ja tak nejak doufam, ze varka 2 bude o kvalitu lepsi :D zatim jsem kupoval vsechny veci jako jedny z prvnich a skoro vzdy nejaky problem, takze tentokrat jsem se nacekal uz dost a cekam, jestli to k necemu bude :feve:

uvidíš ale tomu nevěřím protože sem viděl dost aut jiných typu co mají Angels eyes a všem se to potí pochybuju že ta firma co to vyrábí kvůli nám nějak řešila ;) uvidíš co budou zač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co Maco ještě se ti rosí světla mě teda ne ani kapka a to celý den auti bylo venku a jezdilo :) takže to bude asi tím počasím jak sem to říkal takže u mně spokojenost 100% se světlama a to sem sněma nic neprovaděl myslím těsnit je atd.

dneska jsem byl s fábkou na Zličíně a po dojezdu dom opět zamlžené spodky světel :feve::wallbash::076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš jezdit tak rychle :)

Já bych neřekl že to bude tím... lol

Podle toho kolik lidí je tady má a kolik je spokojenejch,tak zatím špičkovou pověst namaj... :feve:

Měla by se rozšířit konkurence aby byly i lepší světla...

Takže asi tak....jsou krásný ale...nejsou perfektní.

Naševaše Fábky tady by si zasloužily víc .... :prc::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych neřekl že to bude tím... lol

Podle toho kolik lidí je tady má a kolik je spokojenejch,tak zatím špičkovou pověst namaj... :feve:

Měla by se rozšířit konkurence aby byly i lepší světla...

Takže asi tak....jsou krásný ale...nejsou perfektní.

Naševaše Fábky tady by si zasloužily víc .... :prc::prc:

rozšířená konkurence jen tak nebude, nechat udělat světla není zrovna snadný a levný, takže zatim je jedinej výrobce:-(

kavlita těch světel by zas mohla bejt o něco vyšší s další várkou která dorazila minulý týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz uz ...

takto to dopadlo.... vytahnu je z krabice a byl ulomeny bocni drzak :(:feve::help:

Proste kdyz se neco se... tak se vsim...

Takze jsem volal panu Kopackovi, zda pokud to necham svarit, zda me bude platit zaruka, rekl ze jiste, ze by i on to nechal svarit ... holt nejaky blby thaiwanec kdyz to tam daval, tak nedaval pozor a rval to tam hlava nehlava :(

post-161-1197572641_thumb.jpg

post-161-1197572821_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz uz ...

takto to dopadlo.... vytahnu je z krabice a byl ulomeny bocni drzak :(:feve::help:

Proste kdyz se neco se... tak se vsim...

Takze jsem volal panu Kopackovi, zda pokud to necham svarit, zda me bude platit zaruka, rekl ze jiste, ze by i on to nechal svarit ... holt nejaky blby thaiwanec kdyz to tam daval, tak nedaval pozor a rval to tam hlava nehlava :(

myslim ze to neulomil thaiwanec, bo ak si si vsimol tak boli zabelene trosku inym stylom: v tych sakloch co su okolo je PUR pena podobna tym co sa vyplnuju medzery napr. pri oknach, takze to stuhlo az potom ako ich dali do krabice, cize myslim ze sa to ulomilo pri prevoze alebo pri vyberani.

PS nic v zlom ;) a vitam ta v klube angel/eagle eyes :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak dnes jsem si řekl, že na to kašlu a koupím je. Tak po 14.hod jsem začal shánět a sehnal. Kdybych nebyl línej, měl bych je už navečer doma, ale zítra si pro ně jedu do Jičína za 4300 Kč. Je to objednáno z firma OB autodíly z HK. Pán byl tak milej, že mi to doveze i napůl cesty, abych to neměl tak daleko:) Záruka 2 roky atd. Tak zítra odpol budu montovat a dávat hidky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...