Přejít na obsah

Divné zvuky z převodovky DSG OII RS TDI CR


eddie37

Doporučené příspěvky

Dobry den, na začátek bych chtěl napsat že jsem laik tak děkuju za pochopení.

 

Teď k věci, mám Octavii 2 RS 2011 s automatickou DSG převodovkou a vždy když mi to zařadí ze 4 na 5 př. stupeň tak začnou (asi z převodovky) vycházet zvuky a kdyz to zařadí na 6 nebo podřadí na 4 př. stupeň tak to zase přestane. Nedokázali by jste odhadnout co by to mohlo být? Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 6. 4. 2018 na 15:41, eddie37 napsal:

Dobry den, na začátek bych chtěl napsat že jsem laik tak děkuju za pochopení.

 

Teď k věci, mám Octavii 2 RS 2011 s automatickou DSG převodovkou a vždy když mi to zařadí ze 4 na 5 př. stupeň tak začnou (asi z převodovky) vycházet zvuky a kdyz to zařadí na 6 nebo podřadí na 4 př. stupeň tak to zase přestane. Nedokázali by jste odhadnout co by to mohlo být? Děkuji za odpovědi.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli jste tehdy přišel na příčinu těch zvuků, mám stejný problém na mém superbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
V 5. 6. 2020 na 9:31, Premach napsal:

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli jste tehdy přišel na příčinu těch zvuků, mám stejný problém na mém superbu.

Dobry den, omlouvám se ze odpovídám po roce ale tenkrát byla chyba v tom ze jsem měl na jednom z ozubených kol v převodovce ty zuby vylámaný. Po výměně (cca 8tis) je bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...