Přejít na obsah

nesvítí různé žárovky


kubik3083

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

má problém s Octavii 2 ( rok 2005, 2.0TDI 103kW, motor BKD ).

Začalo to u pravého zadního světla, na palubní desce se rozsvítila kontrolka prasklé žárovky, zjistil jsem že nesvítí žárovka u pravého zadního světla ( žárovka co je nahoře, společná pro brzdu ), tak jsem ji vyměnil, ale problém zůstal stejný, pořád nesvítí, tak jsem to ten den už neřešil. Druhý den nastartuji a na palubce žádná kontrolka nesvítí, kouknu dozadu na světlo a vše svítí v pohodě, vydrží to třeba den, dva, týden a najednou zase nesvítí a pak se rozsvítí, ale pak to začalo dělat levé zadní světlo, úplně to samý, občas to udělá i přední levé a teď začali dálkové, rozsvítila se kontrolka na palubce, po zapnutí dálkových světel nesvítí pravé dálkové a do 5 vteřin se dálkové světla samy vypnou, ale páčka zůstane v poloze zapnuto a i na palubce svítí modrá kontrolka pro dálkové světla, že jsou zapnuté, teď vlastně po každém startu svítí kontrolka žárovky, zapnu dálkové světla a někdy kontrolka zhasne a dálkové světla svítí normálně, ale někdy nezhasne a světla se vypnou... 

 

Editováno: , autor: kubik3083
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to úplně náhodně, i během jízdy se rozsvítí kontrolka žárovky a ano nějaká žárovka nesvítí, třeba pravá zadní ( co je společná s brzdou ) pokračuji v jízdě kontrolka zhasne a žárovka zase svítí, jenže takhle se to stane u zadního pravého, pak u levého zadního, pak třeba 14 dní nic a pak se to stane u předního... teď začali blbnout dálkové, jak jsem popsal na začátku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...