Přejít na obsah

hřeji se zadní kola o2 2007 1.9 tdi


Martin Křivánek

Doporučené příspěvky

dobrý den Všem

  asi cca dva měsíce se mi hřeji zadni kola  leve vic než  pravé. přední jsou ok ....mam na zimu plechače..myslel jsem že se mi zasekla-lanka od ručky že se nachytal snih a zamrzla břečka a nevracejí se.. ,, s kamaradem jsem vše vyčistil-promazal povoli ručku pro jistotu.. cca po 10 km znova neda se udržet ruka .na disku jezdím většinou sám nejezdím brzda plyn přide mi že když sedí někdo na straně kde se to kolo hřeje vic tak  se to děje ale to už je možna paranoia  ..jen podatykam že mam vyměněny ložiska,brzdiče obě strany promazany je to tak že vazelína teče všude  kotouče a destičky taky ok..na heveru  se kola točí nedrhnou!!!jdou volně,,

nevíte prosím někdo co s tím děkuji za pomoc a rady,,,hezký večr,,,

Editováno: , autor: Martin Křivánek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Wittmann napsal:

no nabízejí se samostavy na brzdách, ale když jsou kola volná, tak snad jedině ložiska s malou vůlí.

A ta vazelína teče konkrétně z čeho?

,,,ahoj myslel jsem to že to cely pořadně promazal...omlouvam se že jsem to blbě vysvětlil...ložiska jsou měněny cca 10 000 km

Editováno: , autor: Martin Křivánek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...