Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, fungujou tyhle aplikace i v Amundsenu? Třeba ten Pay to fuel, nebo Park, případně Trafication atd. Mam nového Karoqa Sportline s Amundsenem a v shopu žádné aplikace nejsou, funkce na vyžádání taky nejsou. Prostě jen info o balíčku Care connect, Infotainment online a dokoupení datového balíčku Cubic Telecom. 
Psal jsem schválně na infolinku a jediný co mi napsali je že Smart and Bundle aplikace už nejsou dostupné, Pay to fuel je pouze pro nejvyšší infotainmenty(Amundsen jen Scala, Fabia, Kamiq, ale Karoq a další jen Columbus). 
A při tom na webu pro ověření dostupnosti služeb by auto mělo všechno podporovat. Tak se jen ptám jestli je lže auto, infolinka, nebo web ověření dostupnosti služeb 😄

 

Mam dojem že když jsem to auto přebíral že tam byla ještě v menu jedna položka(něco jako Market nebo tak nějak), pak proběhla online aktualizace a už to tam není.

Bez těch blbinek dokážu žít, jen bych chtěl vědět jak to je...infolince po zkušenostech moc věřit nelze. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...