Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

Nevím co mají služby Škoda Connect společného s nějakým Googlem či něčím jiným, ale člověk by očekával ideálně poskytování služeb 24/7 a ne několikadenní výpadky veškeré funkčnosti. Jinak já jsem s jejich hotline řešil nefunkčnost ŠC asi měsíc, než se jim to podařilo rozchodit a teď opět tři dny nic nefunguje. Tohle fakt zavání amatérismem, který by si taková společnost neměla dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 10. 2019 na 17:10, iMe1980 napsal:

Tak tato služba je spíše více nefunkční než funkční. Zkušenost za poslední tři dny. Kdy  nejenže například nejede aplikace iOS, nefunguje účet on-line, a není funkční ani v aute systém . Naopak dokáže odpojit ve voze i on-line připojení přes sim. Tím, ze jsem z branže, IT, mi zůstává rozum stát nad takovýmto (ne)produktem, kde monetizace v rámci roční subskripce také není zcela zdarma. 
 

Ještě par dni a nápisu do Skodovky pozdrav, jakým způsobem hodlají kompenzovat mnou zaplacenou nefunkční služba. Dělat beta testra za vlastní peníze, panecku, to se to pak ladí. 
 

Myslenka dobra, když vše jede, jak má, je to též dobre. Ale ono to víc nefunguje, než naopak. ?

"Reklamoval" jsem Škoda Connect na infolince minimálně 3x. Naposílal jsem ji x prinscreenů, které si vyžádali, nic se nezměnilo. Stabilnější (neustálé odhlašování aplikace) trochu vylepšila poslední verze, ale i tak se náhodně občas odhlásí. Nic to nemění na tom, že služba je nespolehlivá a v 80%, kdy jsem ji potřeboval nefungovala. 2x jsem potřeboval odemknout auto a několikrát nastavit nezávislé topení. Nepočítaje hromadu nefunkčních dní kdy jsem nic nepotřeboval a jen juknul do appky, která si dělala co chce. Například neustálé přeuspořádání karet do továrního nastavení... Apel na kompenzaci, který vždy z mé strany směrem ke škodovce zazněl, byl vždy přehlížen... jinými slovy nic se nebude kompenzovat a jen pěkně plaťte za něco co funguje na heslo... :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak to já jsem uvažoval, že bych si předplatné prodloužil … do včera. Používal jsem k on-line importu cílů do embéčka, před cestou jsem si vždy naplánoval v klidu u pc. Včera jsem byl na vánočních trzích v Norimberku a jako obvykle jsem si před pár dny našel cíle v PC … asi mě mělo varovat, že jsem se přihlašoval asi na 10x, než se přihlášení povedlo. No a před cestou se embéčko nepřipojilo, tudíž cíle jsem pracně hledal a zadával ručně. Po cestě tam i zpět jsem se vždy chvíli připojil, odpojil … no  vyhodit to z okna. Po cestě jsem si sice lebedil, jak navigace pořád přepracovávala trasu kvůli aktuální dopravě, až do okamžiku, kdy mě v centru Norimberku pár set metrů před cílem tvrdošijně posílala do jednosměrky. Takže nasr.t, nic prodlužovat nebudu, navíc se vracím k navigaci v mobilu. Kupodivu dnes po ráno, když už to nepotřebuju, vše opět funguje. Při vyslovení názvu Škoda si začínám říkat, škoda že jsem se embéčku nevyhnul obloukem. Tož asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Tak takto už asi 14 dnů funguje embasoconnect v mém embéčku při přihlášení přes PC, nebo ntb, přihlásím se, načte se a obratem tato obrazovka. Tak jsem dnes po nějaké době zkusil i mobilní apku … a hleďme … z Karoqa je Fabia … prostě Simply Clever :-)

 

Embasoconnect.JPG

Screenshot_20200219-131617.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takto už asi 14 dnů funguje embasoconnect v mém embéčku při přihlášení přes PC, nebo ntb, přihlásím se, načte se a obratem tato obrazovka. Tak jsem dnes po nějaké době zkusil i mobilní apku … a hleďme … z Karoqa je Fabia … prostě Simply Clever :-)

 

Embasoconnect.thumb.JPG.84c3718c7363a38b286e560bc628518e.JPG

Screenshot_20200219-131617.thumb.jpg.5e27596b5100fe97c65eb9972e42959a.jpg

Ahoj,

 

Měl jsem stejný problém a trochu jsem si stim hrál. A nemají ošetřený když zakážeš stránkám získání polohy z prohlížeče. Pak jim aplikace padá. Pokud to dodatečné povolíte tak by to mělo jít.

 

B.

 

Odesláno z mého Pixel 2 XL pomocí Tapatalk

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak se mě konečně podařilo dnes asi po měsíci připojit k účtu přes PC, včetně možnosti konfigurace a uložení rss kanálů a on-line cílů ... tak uvidíme v pondělí, jestli to není jen tím, že nejsou v sobotu podvečer vytížené servery a v pracovní dny budu zasejc v zadeli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

O velikonocích jsem si řekl, že přišel opět čas najít nějaký důvod k hození embéčka ze skály a po dlouhém rozmýšlení rozhodl o prodloužení licence ŠC o další rok. A ono se nečekaně povedlo realizovat on-line s platbou kartou obratem a bez problému, včetně prodloužení až od data, ke kterému mě licence expirovala. Tak to jsem fakt nečekal :-). Sice nekřesťanských 1299 Kč, ale tak nějak jsem si zvykl za ten rok používat (tedy pokud zrovna šlo) a připadal bych si bez toho v dalším období tak nějak embéčkářsky ochuzen ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Musíte mít zaplacenou-aktivovanou službu Care Connect ve výbavě vozidla. Dále ji zprovoznit - vytvořit si účet a spárovat vozidlo s účtem. Ovládání resp.připojení funguje buď přes webový portál nebo pomocí aplikace po Android nebo Iphone. Popsané je to v každém manuálu k vozu.

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...