Přejít na obsah

Fabia I 11/2004, DO 434MHz a 433Mhz ?


Dinospages

Doporučené příspěvky

Dobrý den mám tři DO, 

 

lze nějak zjistit na jakých frekvencích fungují daná vajíčka?

 

Bohužel jsme laborovali a různě jsme přehazovali vajíčka z klíče na jiný klíč (hodnota MHz je uvedena na klíči, takže nyní nevím kde jaké bylo)

 

a) Vajíčko (dioda bliká, funkční- podařilo se spárovat, zřejmě 434MHz) + starý klíč - mělo by jít o původní z mé fabie (100% si nejsem jist)

_________

b) Vajíčko (dioda bliká, nepodařilo se spárovat) + nový klíč - pochází z octavie 1 

c) Vajíčko (dioda nebliká i po výměně baterie) + nový klíč - pochází z octavie 1, mechanicky shodné s b)

 

Klíče z b) a c) mám nyní nově (dodáno se zámky a se spínačkou u volantu - nyní používám), DO u těchto klíčů jsou tedy 434 MHz a druhé 433MHz (což se mi zdá divné. 

Je možné že jsem se do toho tak zamotal, a nejsem si jist zda jediné funkční a spárované vajíčko není to staré, ale to b). 

 

Závěr:

Funguje mi pouze jedno Vajíčko podařilo se spárovat přes VAG, když jsme párovali dvě nefungovalo ani jedno.

 

Podotýkám že zámky mám několikrát měněné kvůli své hlouposti a ztrácení.

 

Rád bych se z toho nějak vymotal a měl dva klíče s fungujícími DO.

 

Moc díky za nějaké nasměrování jak z této situace ven.

 

Díky Dino

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...