Přejít na obsah

Výměna zadních světel za led superb 3


Jindřich Beran

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
V 7. 10. 2019 na 19:50, Jindřich Beran napsal:

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda jdou vyměnit zadní světla u superb 3 za led světla na s3. Už to někdo zkoušel? Popřípadě, co to obnáší? Kódování? Konektory? Patice? Světla A mám světla B chci. Děkuji za odpovědi 
 

0B3124E5-B761-491D-AF84-5D5995ECAB6A.jpeg

45EEFDB4-8EC3-49ED-88DB-B7F2D7877DDC.jpeg

Zdravím, jaký byl výsledek vymeny světel, má také ty světla bez těch malých zrcátek a přemýšlel jsem o výměně, ale nevím jestli není potřeba dodělat nějakou kabeláž, když teď mi sviti pouze venkovni část světel?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Je mozne prepinovat nebo prekodovat dynamicke blinkery tak, aby cele blikaly pri smerovem signalu a dynamicky se rozsvecovaly pri odemykani a zamykani auta?

Origininal nastaveni je obracene, tzn. cely najedno blika pri odemykani a postupne se rozsvecuje pri zmene smeru.

pripadne - nastaveni tak, aby pouze vzdy jen cely blikal a vubec nedelal to postupne rozvecovani.

Dekuji

R

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si s tím jednou hrál u svého Golfa 7 (2013 - taky mqb) se světlama z Faceliftu a povedlo se mi nastavit že dynamicky blikají jen výstražná světla ale normální blinkr a odemykání chodí bez efektu 

 

CH a LH aktivované

 

Nevím jaké varianty lze docílit dle skoro bych předpokládal že všechny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Nevíte někdo prosím kolik je potřeba natahat kabelů při přestavbě na facelift animované zadní světla? Aktuálně mám ty poloLED před facelift. Mám rozebraný interiér, tak bych tam ty kabely rovnou připravil. Díky 

Editováno: , autor: midlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...