Jump to content
Sign in to follow this  
Daniel Hric

Felícia Nedoliehajú dvere na kufri

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravím vedel by mi niekto poradiť?

Nech robím čo robim dvere na kufri nedoliehajú tak ako by mali.

Mate s tým niekto skúsenosť??

20200330_182107.jpg

Edited by Daniel Hric

Neví co a jak robíš, pohrej si s gumovými dorazy dají se regulovat zašroubováním a úchytem zámku

Ja by som potreboval poradit ako sa da nastavit zatvaranie dvery lebo musim s nimi velmi budchat niekedy isli lahko pribuchnut a teraz nimi trieskam. Mozete odfotit s cim sa to steluje?

Dakujem

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By YouKnowMe
      Zdravim,chcel by som dat dajaki silnejisi agregat na feldu ... co bi ste mi poradili ?
      Dakujem
    • By hofoo7
      Ponúkam odblokovanie imobilizéra pre felície s riadiacou jednotkou Siemens 2P . Možnosť odblokovať aj iné riadiace jednotky po dohode

• By dandy2133
      Dneska jsem byl zkouknout pěknou a dost zachovalou felicii 1.3 MPI, za dobrou cenu. Uvažuji nad koupí, avšak při projížďce jsem si všiml, že se teplota motoru držela při 110 stupních. Pán ji měl v bazaru již nastartovanou jak jsem dorazil, tudíž vařila na volnoběh. Po pár set metrech jízdy teplota spadla na 80 cca. Má cenu do toho jít? Co může být špatně? Díky za rady. 
    • By Jurko5765
      Dobrý deň.
      Mám Feliciu 98 1.3MPi a mám takú dilemu. Často sa mi stane, keď mám málo benzínu v nádrži ale stále  nesvieti rezerva, že motor počas jazdy vynecháva respektíve stratí na chvíľu ťah potom znova cuknutím naskočí. Palivový filter som menil zhruba pred 3 týždňami a taktiež o týždeň neskôr som menil olej a olejový a vzduchový filter. Je to normálne a v poriadku pri malom množstve paliva v nádrži ? Prípadne čím by to mohlo byť či samotným benzínom a jeho kvalitou alebo je niečo zanesené/špinavé moc sa nevyznám a preto by som uvítal radu.

Ďakujem za odpoveď.
    • By JZKSK
      Čaute, kúpil som Felíciu z roztrhnutou manžetou na pravej poloose. Pri detailnom prezretí podvozku som si všimol, že uteká olej aj z pravého gufera prevodovky. Gufero som kúpil, vymenil no niečo sa mi tam nezdá. Je tento vnútorný klb, ktorý je ide do prevodovky originál ? ... ak .. tak nemá byť ešte niečo medzi klbom a prevodovkou ? Myslím, že to gufero na prevodovke by malo byť lepšie kryté a že teraz je tam príliž veľká medzera (asi 8mm). Poloos som založil správne (naklepal na doraz) 
      Ďakujem 

• Create New...