Přejít na obsah

Jablotron CA-320 OC a O1 r.v. 10/2006


Tunak

Doporučené příspěvky

Prosim o radu.

Mam novu O1 Tour a chcel by som si do nej dat alarm. Mal som taky alarm v O1 r.v. 98 a vsetko bolo ok. Lenze toto nove auto ma inu r.j. komfort systemu a iba jeden 23pin konektor. Oznacenie jednotky je 1C0 959 799. Jablotron kaze napojit alarm na r.j. na pinoch:

7-zamknutie

13-odomknutie

nezapajat - batozinovy priestor

10-kluc zapalovania

21-osvetlenie interieru

Smiech ma presiel ked som rozobral auto a zistil ze pin 7 a 13 je na r.j. nezapojeny!

Prezradi mi prosim niekto kde sa uvedene 4 signaly nachadzaju? Viem, v najvacsej nudzi by som to mohol odsledovat, ale "simply clever" sa rozhodol setrit drahe kovy ;) a kable s konektorom su extremne kratke a zle sa s tym robi.

post-28-1162410776.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych rovnou zavolal do Jablotronu. Tam Ti technici urcite poradi do jakych komurek to pichnout.

To by som si nebol taky isty. Na webe maju 3 rozne pdf v ktorych sa popisuje instalacia a maju gulas vo farbach vodicov. Ine pisu a ine kreslia, kazu prehodit vodice a nesedia pritom popisy funkcie s cislovanim na konektore, no mam ten dojem ze to je troska odflaknute. Pokial ma clovek spravne vodice v aute tak je to pohoda. Tak som inslaloval aj v roku 98. Pisu sice ze odporucaju instalaciu v "autorizovanom servise" ale to snad neznamena ze ak to chcem spravit sam, tak mi daju mylne informacie aby som predsa len skoncil v servise.

Podla toho co sim si tu cital, iste su tu machri co to zapojenie r.j. maju v malicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaujimave, na mojej rj je napis ZM min, mam 23pinov z toho piny 3,4,5,7,8,12,13,15 a 19 su nezapojene. to moc nekoresponduje s tym pinoutom.

ak ma niekto pinout iba na 23pin verziu, prosim sem s nim ;)

@ profor v kazdom pripade dik za ochotu.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaujimave, na mojej rj je napis ZM min, mam 23pinov z toho piny 3,4,5,7,8,12,13,15 a 19 su nezapojene. to moc nekoresponduje s tym pinoutom.

ak ma niekto pinout iba na 23pin verziu, prosim sem s nim ;)

@ profor v kazdom pripade dik za ochotu.

tak potom si neštastník, pretože buď nemáš centrál alebo sú motory centrálu riadené door modulmi: viď obrázok a tvoju kombináciu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

central mam na 99,99% to mam odskusane ;)

dnes som bol v skoda servise a tam som sa po dlhsom "otravovani" dozvedel ze pri mojej 1,6 sa odomknutie a zamknutie nenachadza v rj. ale tie signaly sa tahaju z vodicovych dveri!

to je predsa SIMPLY CLEVER mam dojem ze na tych Octaviach Tour setria kde sa da, ale hlavne ze viem kde tie signaly sosnem. da sa to vlastne pripojit paralelne k tomu tlacitku co je v madle vodica odomknut/zamknut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nazdarek panove,

mam v octe mr02 taky tento jablotron a mam problem se zam/ odem.

muze jablotron blokovat komfortku? Dnes se s ni v servisu nepodarilo navavazat kom.

jinak je plne funkcni az na to zam.

Ted auto zamknu origo dalkou, az po zhasnuti vnitrniho osvetleni.

pls help.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial to mas dobre zapojene a fungovalo ti to tak skus odpojit tie 2 kable z jablotronu.

inak ten alarm iba uzemnuje vodice /alarm: bielo-modry, bielo-cierny/ podla toho ci zamykas, alebo odomykas. nic ine to nerobi. mozes to pri odpojenych vodicoch premerat ci su uzemnene. ale podla mna ak by bol jeden alebo oba supnute na zem bolo by to to iste ako otoceny kluc v zamku a podla mna by sa nedalo vobec auto odomykat ani zamykat.

v menu alarmu sa voli dlzka impulzu 0,3s alebo 4s / pri 4s to zacne vzdy otvarat alebo zatvarat okna ;) / takze treba dat 0,3s. no a posledna vec co sa da nastavit je dlzka zamykacieho impulzu bud podla predosleho bodu /0,3s alebo 4s/ alebo predlzeny na 60s - to mam pouzite na uzavretie okien pri zamknuti. osobne si myslim ze 60s je dost dlho ale co uz.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...